کد خبر: 554233 A

امید نمازی یکی از گزینه های هدایت تیم نیوانگلد روولوشن به شمار می رود.

به گزارش ایلنا،  پس از اینکه نیوانگلد روولوشن برای دومین سال پیاپی از صعود به پلی آف لیگ آمریکا بازماند سرمربی خود، جی هیپس را پس از سال‌ها اخراج کرد. حالا پس از اخراج هیپس، تام سوئن برای 5 بازی باقیمانده هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت تا جانشین مناسبی برای هیپس پیدا شود.

طبق ادعای سایت MLS Soccer، باشگاه تا به اینجا با امید نمازی، سرمربی تیم زیر 18 سال آمریکا و دستیار سابق کارلوس کی روش مذاکراتی انجام داده؛ ولی جدی ترین رقیب نمازی برای این پست، برد فریدل، سرمربی تیم زیر 19 سال آمریکاست.

جیوانی ساوارس، سرمربی نیویورک کاسمس نیز یکی دیگر از گزینه های نیوانگلند روولوشن برای هدایت این تیم در فصل آینده است و طبق ادعای کریستین دایر، ژورنالیست آمریکایی، هفته آینده با باشگاه ملاقاتی خواهد داشت و درباره هدایت این تیم در فصل آینده مذاکره خواهد کرد. همچنین استیو رالستون، اسطوره باشگاه نیز یکی دیگر از گزینه ها برای فصل آینده است. با این حال، باشگاه نیوانگلند روولوشن، هرگونه مذاکره ای تا به حال را تکذیب کرده است.

نمازی در چند سال گذشته برای خودش در فوتبال آمریکا اسم و رسمی به هم زده و حالا این فرصت را دارد تا در سطح اول فوتبال این کشور سرمربی گری کند.

امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر