کد خبر: 502096 A

استقلال و گران‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر؛

خرید جدید استقلال رکورد نقل و انتقالات لیگ برتر را جابجا کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، داریوش شجاعیان، هافبک جدید استقلال که شب گذشته مذاکرات نهایی را با این باشگاه انجام داد و پس از توافق، قراردادش را به مدت 3 سال با این باشگاه به امضا رساند.

این مذاکره نزدیک به 4 ساعت طول کشید و حتی در آن میان خبر از عدم توافق با استقلال و کشیده شدن این بازیکن به سمت سایر تیم‌ها از جمله پرسپولیس منتشر شد.

پس از  نهایی شدن قرارداد شجاعیان با استقلال، خبرهای ضد و نقیضی در مورد اینکه او با چه مبلغی آبی‌پوش شده است منتشر شد و اینکه دلیل به طول انجامیدن جلسه این بازیکن با مسئولان باشگاه به دلیل اختلاف بر سر مسائل مالی بوده است.

در این میان محمد ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس که او هم مذاکراتی برای جذب شجاعیان با گسترش فولاد داشته بود، در مصاحبه‌ با رادیو تهران ادعا کرده است که قرارداد این بازیکن با استقلال یک میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون تومان بوده است.

اگر این ادعا صحت داشته باشد، با توجه به پرداخت یک میلیارد و پانصد میلیونی استقلال برای رضایت‌نامه شجاعیان، جذب این بازیکن برای آبی‌ها در مجموع 3 میلیارد و سیصد و پنجام میلیون تمام شده است که این مبلغ رکورد تاریخ نقل و انتقالات فوتبال ایران را شکسته است.

استقلال تهران پرسپولیس تهران داریوش شجاعیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر