خبرگزاری کار ایران

مغانلو: فعلاً درحال استراحت هستم / ایران یکی از مدعی‌های صعود است

مغانلو: فعلاً درحال استراحت هستم / ایران یکی از مدعی‌های صعود است
کد خبر : ۱۵۰۰۳۶۵

آقای فوتبال ایران قرار است چالش جدیدی را استارت بزند و از انگیزه‌ها و شرایطی که دنبال می‌کند می گوید.

به گزارش ایلنا، شهریار مغانلو برای دومین سال موفق شد با سپاهان عنوان آقای گلی را کسب کند. او اکنون در آستانه انتقالی دوباره به فوتبال خارج از ایران قرار دارد و باید دید طی روزهای آتی سرنوشت او به چه شکل خواهد شد. 

 با شروع خوبی که سپاهان اول فصل داشت شاید همه این تیم را مدعی اصلی قهرمانی می‌دانستند اما در ادامه فرازونشیب زیادی داشتید و قهرمانی میسر نشد.

همان طورکه گفتید فصل را خیلی خوب شروع کردیم و حتی هفته‌ها در صدر جدول هم بودیم ولی اتفاقاتی که افتاد شاکله ذهنی تیم را بهم ریخت و نتوانستیم قهرمان لیگ برتر شویم. با این حال خدا را شکر با قهرمانی در جام حذفی پایان خوبی داشتیم و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم، خیلی خوب شد که لیگ را با جام تمام کردیم.

 کار کردن با ژوزه مورایس چطور بود، او چه جور شخصیتی دارد؟

مورایس شخصیت خوب و حرفه‌ای دارد و مربی بسیار بزرگی است. سپاهان بعد از 11 سال توانست با مورایس جام بگیرد؛ او کار بزرگی کرد و قهرمانی در جام حذفی نشان‌دهنده توانایی‌های این مربی است.

در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی درباره پیوستن شما به تیم اتحاد کلبا مطرح شده است، حضورت در این تیم را باید تمام شده بدانیم؟

راجع به این مسأله فعلاً صحبتی نمی‌کنم تا ببینم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

 

ولی رسانه‌های‌ اماراتی کار را تمام شده می‌دانند.

فعلاً درحال استراحت هستم و مدیر برنامه‌هایم پیگیر کارها است، امیدوارم که بهترین اتفاق بیفتد. من به خدا توکل کردم و هر اتفاقی بیفتد امیدوارم برای من خیر و برکت به همراه داشته باشد.

 برای دومین فصل متوالی آقای گل شدی، این موضوع، ناکامی‌تان در قهرمانی لیگ برتر را تا چه حد جبران کرد؟

اول از همه جا دارد از هم تیمی‌ها، باشگاه بزرگ سپاهان و مربیان تشکر کنم چرا که اگر همکاری و کمک آنها نبود هیچ گاه این اتفاق نمی‌افتاد. باعث افتخار و خوشحالی من است که دوسال پیاپی آقای گل لیگ برتر شدم. درست است که نتوانستیم قهرمان شویم اما خوشحالم که حداقل آقای گل لیگ برتر از سپاهان بوده است و توانستم ذره‌ای دل هواداران را شاد کنم.

 

گروه‌بندی تیم ملی در آخرین مرحله مقدماتی جام جهانی را چطور ارزیابی می‌کنی؟ گروه ما سخت است یا آسان؟

گروه‌مان ساده نیست و تیم ملی هیچ بازی آسانی ندارد. اما با همه اینها تیم ملی فوتبال ایران تیم بزرگی است و یکی از مدعی‌های صعود به جام جهانی محسوب می‌شود. بازیکنان باکیفیت و خوبی داریم و مطمئن باشید که تمام تیم‌ها از اسم ایران می‌ترسند. اما تأکید می‌کنم هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم و با تمام توان به زمین خواهیم رفت تا بتوانیم نتایج لازم را گرفته و به جام جهانی صعود کنیم.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز