خبرگزاری کار ایران

طارمی: از هواداران هم عذرخواهی می‌کنم هم تشکر

طارمی: از هواداران هم عذرخواهی می‌کنم هم تشکر
کد خبر : ۱۴۹۲۷۰۱

مهدی طارمی گفت: نتوانستیم انتظارات هواداران را در این بازی برآورده کنیم.

به گزارش ایلنا، تیم ملی ایران و ازبکستان در آخرین و ششمین دیدار از دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2026 به مصاف هم رفتند و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این نتیجه تیم ملی ایران صدرنشین و ازبکستان دوم شد و به دور بعدی انتخابی جام جهانی صعود کردند. 

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی در این بازی فرصت‌های زیادی برای گلزنی مقابل ازبکستان داشت که هیچ کدام راهی به دروازه نداشت. او پس از بازی گفت: همانطور که آقای قلعه‌نویی گفت، شرایط این مسابقه متفاوت بود. پرواز خیلی سختی داشتیم. بدون تمرین نداشتن‌ها و مشکلات و اتمام فصل بازی کردن کمی سخت بود. تنها نکته مثبت امروز این بود که ما بازی خوبمان در یکی دو سال نشان دادیم، می‌توانیم دوباره مردم را با فوتبال آشتی بدهیم. تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمده بودند، از آن‌ها هم تشکر می‌کنم هم عذرخواهی. شاید نتوانستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم.

وی افزود: ما اهداف خودمان را برای آینده داریم. ما توانستیم پس از سال‌ها هواداران را برای بازی‌های ملی به ورزشگاه‌ها بکشانیم. موقعی که اسکوچیچ سرمربی تیم بود، در مقدماتی جام جهانی ما یک مساوی اگر می‌آوردیم حذف می‌شدیم ولی الان با اقتدار به مرحله بعدی صعود کردیم. 2 بازی مقابل تیم خوب ازبکستان مساوی کردیم. این نشان می‌دهد در این یکی دو ساله، برنامه و اهداف ما خوب پیش رفته است. تیم ما به زمان نیاز دارد به‌خاطر این تغییر نسلی که انجام شده و شما باید صبورتر باشید.

با اینکه خیلی از بازیکنان رفته‌اند ولی تیم ملی هنوز شرایط خوبش را دارد. از لحاظ نتیجه‌گیری تا به حال خوب انجام داده‌ایم و اگر بیشتر صبور باشیم، فکر می‌کنم می‌توانیم دل هواداران را خوشحال کنیم.

به‌خاطر آن شرایط نتوانستیم خوب بازی کنیم، از طرفی ازبکستان نیز تغییراتی داشت و به‌خاطر آن شرایط نیز کمی زمان برد. در نیمه دوم با آنالیزهای کادرفنی شرایط را به نفع خودمان عوض کردیم، یک‌سری موقعیت‌ها خلق کردیم و می‌توانستیم به گل برسیم. فکر می‌کنم در نهایت این فصل، فصل فوتبالی که آخرین بازی، بازی تیم ملی بود، با خوبی و خوشی به پایان رسید.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز