خبرگزاری کار ایران

تارتار: تشنه موفقیت هستیم/ از ناحیه داوری لطمه دیدیم

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۱۱۳۵

مهدی تارتار سرمربی ملوان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان در چارچوب هفته بیست و چهارم شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار داشت: بازی مهم و حیاتی را با یکی از رقیبان داریم. شاید اول فصل کسی فکر نمی‌کرد ملوان در هفته بیست و چهارم با سپاهان رقابت کند، اما خدا را شکر خانواده بزرگ ملوان طوری کار کرد که حالا اینجا هستیم.

وی افزود: جا دارد از تمام کسانی که در استان گیلان برای این تیم زحمت کشیدند، تقدیر کنیم، چون این تیم برای تمام گیلان است. همه برای این تیم زحمت کشیدند و از همه مهمتر هواداران بودند که فردا به حضور آنها خیلی نیاز داریم. هوادارانی که به عنوان یار دوازدهم واقعا تاثیرگذارند و ورزشگاه را به آتش می‌کشند و برای تیم میهمان جهنم درست می‌کنند. دوست دارم هیچ جای خالی در ورزشگاه نباشد، چون این بازی تاثیرگذار است و سپاهان تیم قابل احترام، پرامکانات و حرفه‌ای فوتبال ایران است. برای آنها غیر از بازی فردا آرزوی موفقیت دارم.

او رد مورد شرایط ملوان توضیح داد: ما تشنه جنگیدن و موفقیت هستیم و تا روز آخر می‌جنگیم و دیگر بقیه‌اش دست ما نیست. امیدوارم پایان کار خوبی داشته باشیم و یک یادگاری برایمان باقی بماند.

تارتار در خصوص شانس سومی ملوان ادامه داد: بازی فردا تعیین‌کننده است. اگر سپاهان را ببریم، راهمان هموار خواهد شد و این بازی خیلی تاثیرگذار است. یک بازی مستقیم هم با تراکتور داریم. انتظارات از ما نباید بالا باشد، اما من خودم از تیمم انتظارات زیادی دارم و می‌دانم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

سرمربی ملوان در مورد وضعیت پزشکی‌اش گفت: خدا را شکر بهترم. هنوز هم این مشکل را از ناحیه دیسک کمر دارم و دچار آسیب هستم اما باید امسال کار ناتمام را تمام کنیم. با قدرت کار را پیش میبرم و بعد از پایان فصل امیدوارم درمان جدی داشته باشد.

او درباره استفاده از ماهان صادقی، بازیکن تیم آکادمی ملوان، در مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ماهان صادقی از جمله بازیکنان آینده‌دار ماست. او در تمرینات خوب کار کرد. ما از سینا سعادتمند، افشار صداقت، بردبار و... هم استفاده کردیم و در کنار نتیجه‌گرایی تیم بزرگسالان، نگاهی به بازیکنان آکادمی داریم چون آینده ملوان برایمان مهم است. آینده بازیکنان استان برایم مهم است و در تیم‌های سابقم کار کردم به بازیکنان جوان بها بدهم.

تارتار راجع به داوری دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: بعد از بازی هم من و هم باشگاه اعتراض کردیم، اما امسال شما شرایط انضباطی را می‌بینید و ما باید سعی کنیم همیشه با تیم باشیم و محروم نشویم. نه تنها بازی پرسپولیس، بلکه در سایر بازی‌ها هم از ناحیه داوری لطمه دیدیم. اگر مشکلات داوری نبود، الان حداقل رتبه سوم را داشتیم. بازی صنعت نفت، شمس آذر، استقلال و پرسپولیس، حتی بازی با سپاهان که گل ناسالم به ما زدند، داوری اشتباه داشت.

وی ادامه داد: من امیدوارم سیستم وی‌ای‌آر وارد کشور ما شود و معضل داوری نباشد. امیدوارم فردا باکیفیت‌ترین فرد بازی، داور باشد تا تیمی متضرر نشود. از داوران درخواست دارم عدالت را رعایت کنند و اگر تیم ما حقی دارد، باید بدهند. شبانه روز کادرفنی و بازیکنان تلاش می‌کنند که موفق شود و با یک سوت اشتباه، ممکن است تمام زحمات یک تیم به باد برود.

تارتار در پایان درباره غایبان تیمش گفت: فکر می‌کنم غایبی نداریم، دو مورد مصدومیت جزئی داریم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز