خبرگزاری کار ایران

زندی: اصلاً خوب نبودیم/ استقلال تیم یکدستی دارد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۰۸۹۹

مدیرعامل باشگاه شمس آذر قزوین گفت: در طول فصل در یکی دو بازی کیفیت فنی لازم را نداشتیم و امروز یکی از آنها بود.

به گزارش ایلنا، شهاب زندی مدیرعامل باشگاه شمس آذر در پایان دیدار استقلال - شمس آذر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصلاً روز خوب ما نبود. فکر می‌کنم در طول فصل در یکی دو بازی ما کیفیت فنی لازم را نداشتیم و امروز یکی از آنها بود. به تیم خوب استقلال تبریک می‌گویم؛ مبارک‌شان باشد. به جز 10 دقیقه اول امروز خوب نبودیم.

وی درباره اینکه آیا با سعید دقیقی برای فصل آینده صحبتی شده است یا خیر، گفت: برنامه‌ریزی که صد درصد برای فصل آینده انجام دادیم، ولی بُعدهای مختلفی دارد و منتظریم کمی پیش برویم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. دقیقی که اینجا خانه‌اش است و بازیکنان‌مان هم بیشترشان دو ساله قرارداد دارند. مطمئن باشید چه ما باشیم و چه نباشیم فصل آینده شمس آذر تیم خوبی را روانه مسابقات خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه شمس آذر در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه جواد نکونام در پایان بازی روی سکوها عکس‌العملی نشان داد و آیا منظور سرمربی استقلال با آنها بوده است، گفت: من متوجه نشدم. به هر حال تیمش برده و خوشحال است. بعید می‌دانم منظور خاصی داشته باشد، چون ما با تیمی مشکل نداریم. برد هم مبارک‌شان باشد. تیم‌شان هم واقعاً خوب است. برخلاف اینکه خیلی‌ها می‌گویند استقلال خوب بازی نمی‌کند، به نظرم بسیار تیم یکدستی است و همیشه هم تیم‌های یکدست قهرمان می‌شوند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز