خبرگزاری کار ایران

طهماسبی: اگر برای همه تیم‌ها عدالت رعایت شود فوتبال قشنگتری را می‌بینیم

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۶۰۳۴

مربی هوادار تهران نسبت به فشردگی بازی‌های این تیم و فاصله کم روزهای برگزاری دیدارهای این تیم گلایه کرد.

به گزارش ایلنا، مهرداد طهماسبی، مربی هوادار پیش از بازی با فولاد گفت: ساعت ۹ شب است و ما تازه به اهواز رسیده‌ایم و نتوانستیم در نشست قبل از مسابقه شرکت کنیم و عذرخواهی می‌کنم. ما یک بازی معوقه با آلومینیوم اراک داشتیم. سپاهان، تراکتور و آلومینیوم به همراه ما ۴ تیمی بودیم که در روز ۱۵ام بازی عقب افتاده داشتیم. چجوری می‌شود سه تیم دیگر بازی‌شان بیستم است ولی بازی ما یک روز زودتر؟ ما میهمان بودیم و تهران به اراک پروازی وجود ندارد و بازی بعدمان هم بیرون از خانه است. چجوری فاصله بازی ما کمتر است و بقیه تیم‌ها بیشتر استراحت می‌کنند؟ این مسائل برای من شائبه برانگیز است و اگر برای همه تیم‌ها عدالت رعایت شود فوتبال قشنگتری را می‌بینیم.

او ادامه داد: باتوجه به اینکه مسعود شجاعی سالها در اروپا بازی کرده و علم بدنسازی و ریکاوری را دارد ما نگرانی نداریم ولی قشنگتر بود اگر عدالت رعایت می‌شد. ما به واسطه حضور آقا مسعود شجاعی تیم‌مان را آماده کردیم و انشاالله فردا یک بازی خوب و محکم داشته باشیم.

طهماسبی در مورد غایبان‌شان گفت: تنها مصدوم ما محمد دیندار، بازیکن جوان و با کیفیت ماست. دوتا محروم هم داریم که مرتضی منصوری و محسن سفیدچقایی هستند. ما تیم‌مان فوتبال بازی می‌کند و نفرات جایگزین با همان کیفیت هستند.

او در پایان گفت: آقا مسعود شجاعی آدم بزرگی است و افکار بزرگی دارد و دیدش این رتبه‌ها نیست. او فوتبال مالکانه و با شخصیتی ارائه می‌دهد که تماشاگران لذت ببرند و نتایج خوبی حاصل شود. حضور او در ایران پس از سالها دوری یک جام حذفی برای تراکتور، یک حذفی برای نساجی و یک نیمه نهایی برای هوادار داشت و قطعا این آدم نمی‌تواند دیدگاه پایینی داشته باشد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز