خبرگزاری کار ایران

تارتار: وقتی یک تیمی برنده می شود باید به آن احترام گذاشت

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۸۹۳۵

سرمربی ملوان در نشست خبری بازی با پیکان خصوص مشکلات تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار، سرمربی ملوان بندرانزلی، در نشست خبری پیش از بازی هفته بیستم مقابل پیکان تهران اظهار کرد: جا دارد قبل از بازی، ابراز همدردی را آقای زنوزی داشته باشم که امیدوارم خدا به آن‌ها صبر بدهد. فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را خدمت تمام مسلمانان جهان تبریک عرض می کنم.

در رابطه با بازی، بازی سختی مثل تمام بازی های لیگ است‌ پیکان پس از مدت ها توانست سپاهان را شکستت دهد و شرایط خوبی را به دست بیاورد. در نیم فصل دوم خط حمله آنها تقویت شده که نقطه قوت آنهاست. تمرینات خوبی انجام دادیم و سعی می‌کنیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. تیمی هستند که از  حملات خوب استفاده می‌کنند. باید باهوش استفاده کنیم تا از این تاکتیک حریف ضربه نخوریم. اگر باهوش باشیم می توانیم با احترام به پیکان برنده شویم.

شرایط خوبی در ملوان دارید، درباره اینکه چطور به این همدلی در انزلی رسیدید صحبت کنید؟ 

حقیقت این است که برای بار اول نیست، در پارس جنوبی هم شرایط خوبی داشتم و رتبه پنجم را به دست آوردیم. با پیکان هفتم و با مسجد سلیمان هشتم و با ذوب آهن هشتم شدیم. سال های سختی را پشت سر گذاشتیم و امسال با جو سنگین ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران شرایط فرق می‌کند. به عنوان یار دوازدهم کار را برای ما سخت کردند که بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم این روند خوب را ادامه بدهیم.

حمایت های باشگاه؟

مشکل پرداختی نداشتیم و از نظر ترانسفر هم خوب کار کردند که تشکر میکنم و کم و کاستی نداشتیم ولی شخص آقای فهمیده خیلی تلاش کردند و باید از ایشان تشکر کنم. فقط بحث زمین تمرین را داریم که نمی توانیم کارهای تاکتیکی خوبی را انجام بدهیم. در آن زمین ناهموار نمی توانیم برنامه های خودمان را پیاده کنیم. اگر هدف حضور در آسیا را داریم باید این مسائل برطرف شود خیلی ضعف بزرگی است که ما یک زمین تمرین خوب نداریم.

اتفاقات داوری ؟

این فقط در فوتبال ماست. برای چند تیم امکانات فراهم می شود. تیم های شهرستانی با پتانسیل هوادار اگر از داوری ضرر کنند مهم نیست. یکپارچگی لیگ باید در همه مسائل باشد. مسئولان باید به فکر همه تیم های باشند. تیم های مدعی قابل احترام هستند اما تیم های شهرستانی هم باید از امکانات بهره ببرند و در حق آن ها اجحاف نشود.

مقابل گل گهر خوب بازی کردیم و وقتی یک تیمی برنده می شود باید به آن احترام گذاشت. نباید باخت ها را توجیه کنیم و امیدوارم وضعیت داوران بهتر شود و امکانات هم برای آن‌ها فراهم شود.

بازی دربی؟

تمام تمرکز ما روی بازی خودمان است. تا زمانی که تیم داریم هیچ اظهار نظری درباره بقیه تیم ها نمی کنم. این را می دانم که کسب تساوی در آن بازی به سود ماست و امیدوارم که مردم بازی خوبی را تماشا کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز