خبرگزاری کار ایران

دعوای جدید مصر و لیورپول‌ برای صلاح

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۵۱۸۳

فدراسیون فوتبال مصر به نامه باشگاه لیورپول مبنی بر عدم دعوت از محمد صلاح برای بازی‌های ملی پیش رو واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، باشگاه لیورپول و فدراسیون فوتبال مصر اخیراً بر سر محمد صلاح جنجال‌‌های زیادی داشته‌اند. ماجرا از جایی آغاز شد که ستاره لیورپول در جریان جام ملت‌های آفریقای اخیر دچار مصدومیت شد.

ابتدا اعلام شد که این بازیکن تا پایان جام در اردوی تیم ملی مصر خواهد ماند زیرا اعلام بازی کردنش در فینال وجود داشت اما در تصمیمی ناگهانی او راهی لیورپول شد تا روند درمانش را در آنجا ادامه دهد. با این حال قرمزها اعلام کردند که در صورتی که مصر به فینال برسد و صلاح بهبود یافته باشد، او به تیم ملی برخواهد گشت. 

این تصمیم لیورپول و ستاره‌اش باعث اعتراض اعضای فدراسیون مصر و بازیکنان حال حاضر و سابق تیم ملی شد. آنها معتقد بودند که صلاح باید به تیم ملی احترام بیشتری می‌گذاشت و لیورپول هم نباید او را به باشگاه برمی‌گرداند.

حالا چند هفته پس از حواشی اخیر دوباره جنجال جدیدی آغاز شده است. صلاح که به تازگی از مصدومیت بازگشته بود دوباره دچار آسیب‌دیدگی جدیدی شده است. با توجه به اینکه یورگن کلوپ دیروز اعلام کرد بازگشت صلاح به تیم ملی نزدیک است و او احتمالاً هفته بعد به ترکیب اضافه خواهد شد، مصر قصد داشت از او برای فیفا دی پیش رو دعوت کند اما لیورپول در نامه‌ای از آن‌ها خواسته است که از این کار صرف نظر کنند.

به دنبال این درخواست لیورپول، فدراسیون فوتبال مصر در اظهاراتی به آن واکنش نشان داده است. در این بیانیه آمده است:«در چند روز اخیر از سمت باشگاه لیورپول نامه‌ای دریافت کرده‌ایم مبنی بر اینکه از دعوت صلاح به دلیل مصدومیتش صرف نظر کنیم. ما اعلام می‌کنیم که هنوز برای تصمیم‌گیری در این مورد کمی زود است. اگر صلاح تا پیش از اردوی تیم ملی مصر برای لیورپول بازی کند، وضعیت جسمانی‌اش توسط کادر پزشکی مصر بررسی می‌شود و سپس آن موقع در مورد دعوت یا عدم دعوتش تصمیم خواهیم گرفت.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز