خبرگزاری کار ایران

دلایل بازگشت الهامی به نساجی از زبان سرپرست باشگاه

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۱۸۰۵

حمید بایندوریان، سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی مازندران، دلایل بازگشت ساکت الهامی به این باشگاه را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، حمید بایندوریان، سرپرست مدیرعاملی نساجی، در حاشیه مراسم معارفه ساکت الهامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز جلسه معارفه آقای الهامی بود، طبق توافقی که با آقای آلکاراس داشتیم جدا شدند.

او ادامه داد: فصل را با آقای رحمتی شروع کردیم و به هر حال ایشان زحمت زیادی کشیدند. شرایط جدول هم به نوعی پیش رفت که برای جدایی توافق کردیم. آقای آلکاراس هم ما از ایشان به نوعی استفاده کردیم که بتوانیم از علم روز فوتبال ایشان استفاده کنیم ولی شرایط جدول لیگ به سمتی رفت که یک تصمیم مدیریتی گرفتیم که با آقای الهامی مسیر را ادامه دهیم.

به نظر شما انتخاب آلکاراس برای ۵ هفته گذشته ریسک نبود؟ بایندوریان در پاسخ به این سوال گفت: ایشان قبلا هم گفتیم که قابل احترام و با رزومه هستند، می‌دانستیم که می‌توانند به ما کمک کنند اما شرایط لیگ به سمتی رفت که نتوانیم با ایشان ادامه دهیم. مطمئنم که با تجربه‌ای که داشتند می‌توانستند به ما کمک کنند.

او درمورد نحوه قطع همکاری با این مربی گفت: هزینه قرارداد محرمانه است اما توافق انجام شد به طوری که هم برای ایشان و هم باشگاه شرایط خوب بود.

بایندوریان درباره وضعیت قرارداد الهامی عنوان کرد: قراردادشان برای نیم فصل است و به امید خدا برای پایان فصل قابل تمدید است و با هم ادامه می‌دهیم. ما هیچ شرطی نداریم و با شرایطی که ایشان تا پایان فصل خواهند داشت ادامه خواهیم داد.

او درمورد شانس بقای نساجی در لیگ برتر گفت: اصلا در مورد این سوال خوبی نیست. امید که مطمئن هستیم با توجه به شرایط توانایی بچه ها و آقای ساکت ما در لیگ وضعیت‌مان خوب می‌شود و در حال حاضر به این موضوع فکر نمی‌کنیم.

بایندوریان درمورد روند سریع انتخاب الهامی به عنوان جانشین آلکاراس گفت: آقای ساکت به خانه خودش بازگشته است. ما روی این موضوع با هم چانه نمی‌زنیم. آقای ساکت خیلی در مذاکره آسان هستند و آدم سخنی نیستند. مطمئنم که موفق می‌شوند. دستیاران قدیمی آقایان اشکان نامداری، مارکو هستند و فعلا آقای مصطفی ساکت به تیم اضافه شده‌اند.

سرپرست مدیرعاملی نساجی درمورد نحوه جدایی الهامی در گذشته از نساجی گفت: درمورد گذشته اگر صحبت نکنیم بهتر است. 

او درمورد نقل و انتقالات تیم هم عنوان کرد: این نظر آقای ساکت است و ایشان باید درخواست بدهند و ما بررسی کنیم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز