خبرگزاری کار ایران

| 21:26   
کد خبر : ۱۳۹۸۸۶۷

داوری: میانگین سنی تیم ملی امروز بسیار متفاوت شده

رییس فدراسیون بسکتبال با اشاره به اینکه حامد حدادی با درد و مصدومیت در جام جهانی بازی کرد، گفت: حدادی دوست داشت در یک تورنمنت بزرگ از تیم ملی خداحافظی کند.

داوری: میانگین سنی تیم ملی امروز بسیار متفاوت شده

به گزارش ایلنا، جواد داوری در حاشیه بازدید کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان، از تمرین تیم ملی بسکتبال ایران قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: تیم ملی ایران چهار ماه است که اردوهای زیادی را با سرمربیگری دمیر پشت سر گذاشته است و علاوه بر حضور در جام جهانی، ۱۰ مسابقه بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم شرایط را به خوبی فراهم کنیم.

او ادامه داد: میانگین سنی تیم ملی امروز بسیار متفاوت شده و این مسئله بسیار مهمی است.

رییس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه حامد حدادی با درد در جام جهانی حضور یافت، گفت: او با جود مصدومیت کارش را دنبال کرد و در تیم ملی به منظور حضور در جام جهانی حضور یافت و علاقمند بود که در تورنمنت بزرگی خداحافظی کند که خوشبختانه این اتفاق نیز رقم خورد.

داوری با بیان اینکه ایمیل موافقت امینی و یخچالی را از باشگاه‌هایشان گرفته بودیم تا در بازی‌های آسیایی تیم ملی را همراهی کنند، خاطرنشان کرد: این بازیکنان اما با توجه به برنامه مسابقات باشگاه‌ها اجازه حضور در بازی‌های آسیایی و همراهی تیم‌ ملی را ندارند.

وی افزود: تیم ملی بسکتبال این روزها به انسجام، همبستگی و کسب مدال در بازی‌های آسیایی نیاز دارد و فرداشب به این دوره از بازی‌ها اعزام می‌شوند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز