خبرگزاری کار ایران

| 16:30   
کد خبر : ۱۳۹۷۷۷۵

فرایبورگ 2-4 دورتموند؛ حاشیه امن موقتی ترزیچ به لطف پیرمردها

بروسیا دورتموند در یک بازی دراماتیک موفق شد در خانه فرایبورگ پیروز شود تا پس از نتایج ضعیف هفته‌های گذشته، تا حدی آرامش به اردوی زنبورها برگردد و فشارها از روی دوش ادین ترزیچ در بازی‌ای که گفته می‌شد آخرین فرصت او است، تا حدی برداشته شود

 فرایبورگ 2-4 دورتموند؛ حاشیه امن موقتی ترزیچ به لطف پیرمردها

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته چهارم بوندسلیگا، فرایبورگ میزبان بروسیا دورتموند بود. شاگردان ادین ترزیچ در همان دقایق ابتدایی کنترل بازی را در دست گرفت و اجازه نمی‌داد میزبان چندان صاحب توپ شود. در نهایت زنبورها خیلی زود با ارسال یولیان برانت از روی نقطه کرنر و ضربه سر متس هوملس که مدافعان فرایبورگ از او غافل شده بودند، به گل اول رسیدند. پس از این گل نیز، مالکیت توپ بیش‌تر با دورتموند بود اما هر دو تیم از ساختن موقعیت روی دروازه‌های یکدیگر ناتوان بودند و تنها موقعیت جدی بازی، شوت سرکش فیلیپ لینهارت در دقیقه 30 بازی بود که تیرک دروازه گرگور کوبل را به لرزه درآورد.

بازی به همین شکل ادامه پیدا کرد اما در دقایق پایانی که داور با محاسبه وقت‌های تلف شده در میانه بازی به خاطر مصدومیت میشائیل گرگوریش که در نهایت جای خود را در ترکیب به وینچنزو گریفو داد، تصمیم گرفت پنج دقیقه وقت اضافه در نظر بگیرد، ورق به سمت فرایبورگ برگشت. در واپسین دقایق لوکاس هولر با ضربه سر عالی خود، ارسال خوب گریفو را تبدیل به گل اول فرایبورگ کرد و چیزی نگذشت که درست چهار دقیقه بعد، گل دوم فرایبورگ باز هم با ضربه سر و باز هم از روی ارسال گریفو توسط نیکلاس هوفلر به ثمر رسید تا شاگردان ادین ترزیچ این‌بار نه در انتهای بازی، بلکه در همان نیمه اول طعم تلخ کامبک را بچشند.

نیمه دوم را فرایبورگ هجومی‌تر شروع کرد تا اینکه تعویض‌های ترزیچ و ورود نیکلاس فولکروگ به‌جای سباستین هالر که این روزها اصلاً فرم خوبی ندارد، خیلی زود تاثیر خود را گذاشتند و دونیل مالن موفق شد از روی پاس او، گل دوم و تساوی‌بخش زنبورها را به ثمر برساند. پس از این گل، دورتموند بالاخره به خود آمد و بازی بهتری را به نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه 81 با اخراج هوفلر به دلیل خطای روی مارسل زابیتسر، فرایبورگ 10 نفره شد. توبیاس اشتیلر داور بازی ابتدا به این بازیکن کارت زرد نشان داد اما پس از بررسی صحنه از طریق VAR، نظرش را تغییر داد.

پس از این اتفاق، فشارها و حملات دورتموند حتی بیش‌تر هم شدند تا اینکه بالاخره در دقیقه 88 مزد تلاش‌های خود را گرفتند. از روی ارسال مارکو رویس که او نیز در دقیقه 71 به‌جای یولیان برانت وارد زمین شده بود، هوملس موفق شد ضمن بریس کردن، گل برتری‌شان را هم به ثمر برساند. در واپسین دقایق نیز رویس از روی پاس دیگر بازیکن تعویضی ترزیچ یعنی ماریوس وولف، موفق شد آب سردی روی امیدهای فرایبورگ برای بازگشت به بازی بریزد و گل چهارم دورتموند را هم به ثمر برساند. در نهایت نیز بازی با برتری 4-2 زنبورها به پایان رسید و ترزیچ پیروزی مهمی را به دست آورد که برای مدتی می‌تواند از فشارهای روی او بکاهد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز