خبرگزاری کار ایران

| 00:42   
کد خبر : ۱۳۹۷۵۶۴

پیروزی آسان ناپولی مقابل ساسولوی ۱۰ نفره/ لاتزیو باز هم باخت

در شبی که مدافع عنوان قهرمانی سری A دومین برد متوالی‌اش را در فصل جدید این مسابقات کسب کرد، نایب قهرمان فصل قبل دومین باخت پی در پی خود را تجربه کرد.

به گزارش ایلنا، با انجام دو بازی، دیدارهای شب دوم از هفته دوم مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا به پایان رسید که در مهمترین بازی ناپولی قهرمان فصل گذشته با نتیجه 2 بر صفر میهمانش ساسولو را از پیش رو برداشت.  ویکتور اوسیمن در دقیقه 16 از روی نقطه پنالتی و جووانی دی‌لورنزو در دقیقه 64 گل‌های ناپولی را زدند، ضمن اینکه بین این دو گل (در دقیقه 51)، ماکسیم لوپس هافبک ساسولو با دریافت کارت قرمز مستقیم به خاطر گفتن جمله‌ای به داور که به مذاق او خوش نیامد، از زمین اخراج شد. همچنین جاکومو راسپادوری در دقیقه 60 یک پنالتی ناپولی را هدر داد. به این ترتیب ناپولی دومین برد متوالی‌اش را در این فصل کسب کرد و شش امتیازی شد.

در بازی همزمان اما لاتزیو همچون هفته نخست و این بار در خانه مقابل تیم جنوا با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. متئو رتگی، مهاجم تیم ملی ایتالیا با گلزنی در دقیقه 16، پیروزی قدیمی‌ترین باشگاه ایتالیایی که به تازگی به سری A برگشته است را رقم زد. لاتزیو با قبول دومین باخت متوالی‌اش جزو چهار تیمی است که در این فصل سری A هنوز موفق به کسب امتیاز نشده‌اند.

در آخرین روز هفته دوم سری A، امروز دو بازی دیگر برگزار می‌شود که در نخستین بازی از ساعت 20 به وقت تهران، سالرنیتانا میزبان اودینزه است و در آخرین بازی از ساعت 22:15 اینتر در خانه کالیاری به میدان می‌رود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز