خبرگزاری کار ایران

| 20:13   
کد خبر : ۱۳۹۷۳۸۲

لیورپول ۱۰ نفره با بازگشتی رؤیایی در خانه نیوکاسل پیروز شد

شاگردان یورگن کلوپ در دیداری که خیلی زود ۱۰ نفره شدند، یکی از رقبای سرسخت خود در لیگ برتر جزیره را در خانه‌اش شکست دادند.

به گزارش ایلنا، در آخرین بازی‌ از سومین هفته لیگ برتر فوتبال انگلیس، امشب (یکشنبه) تیم‌های نیوکاسل و لیورپول در ورزشگاه سنت‌جیمز‌پارک برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند و این بازی که در آن نیوکاسل زودتر به گل رسیده بود را در نهایت لیورپولی‌ها با نتیجه 2 بر یک به سود خود به پایان رساندند.

نیوکاسل در دقیقه 25 توسط آنتونی گوردن دروازه لیورپول را باز کرد. کار میهمان مرسی‌ساید با اخراج کاپیتان و مدافع میانی‌اش ویرجیل فن‌دایک در دقیقه 28 سخت‌تر شد اما این اتفاق نه تنها باعث به نیوکاسل کمکی برای زدن گل‌های بعدی نکرد بلکه در شرایط کاملاً برعکس به تیم میهمان انگیزه‌ای مضاعف داد تا ضمن جبران گل خورده، بازی را ببرد.

داروین نونیز مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول در دقیقه 81 تیمش را از شکست نجات داد. او در دقیقه سوم وقت‌‌های تلف شده نیمه دوم، دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند تا بازگشتی رؤیایی را برای تیم تحت هدایت یورگن کلوپ رقم بزند و مسبب ثبت دومین برد این فصل مرسی‌سایدی‌ها شود. این پیروزی در حالی در کارنامه لیورپول به ثبت رسید که این تیم پیروزی قبلی‌اش را هم 10 نفره کسب کرده بود.

با این نتیجه لیورپول اکنون با 7 امتیاز، در رده چهارم جدول قرار دارد. نیوکاسلی‌ها اما با قبول دومین شکست‌شان، 3 امتیازی ماندند و در رده سیزدهم جدول قرار گرفتند. منچسترسیتی 9 امتیازی صدرنشین است و پس از آنها تیم‌های وستهام و تاتنهام هر دو با 7 امتیاز و با توجه به تفاضل گل در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز