خبرگزاری کار ایران

| 09:02   
کد خبر : ۱۳۹۷۲۷۸

پیولی: طارمی؟ هرچه گزینه‌های بیشتری داشته باشیم، بهتر است

سرمربی تیم فوتبال میلان از اضافه شدن مهاجمی جدید مثل مهدی طارمی به ترکیب تیمش استقبال می‌کند.

به گزارش ایلنا، استفانو پیولی در پی برتری 4 بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل تورینو در چارچوب هفته دوم سری A ایتالیا، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: همان‌طور که ژیرو گفت قطعاً هدف ما به چالش کشیدن خودمان هم در سری A و هم در لیگ قهرمانان اروپا است. ما بابت عملکردی که از خود در این بازی ارائه دادیم، راضی هستیم، چون گام‌های رو به‌ جلویی نسبت به بازی اول‌مان برداشته‌ایم. ما باید به شناخت از یکدیگر ادامه دهیم و تیمی متحد‌تر شویم اما با این حال ما شروع خوبی در فصل جاری داشته‌ایم.

سرمربی میلان که در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری تاکنون 9 بازیکن جدید به ترکیب تیمش اضافه کرده، صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: ما بازیکنانی با ویژگی‌های مدنظرمان را به خدمت گرفتیم که ذهنیتی هجومی و رویکردی فعال دارند. این روش بازی روش بازی همیشگی ما بوده که گاهی اوقات بهتر جواب داده و گاهی اوقات هم نه اما ما هرگز تمرکزمان روی بازی دفاعی و استفاده از ضدحملات نبوده است. فشاری که مهاجمان ما در این دیدار بر حریف وارد کردند، به ما در دفاع هم کمک کرد.

وی همچنین در واکنش به گزارش‌های منتشرشده مبنی بر اینکه باشگاه میلان به دنبال این است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری یک مهاجم جدید از جمله مهدی طارمی را به خدمت بگیرد تا به نوعی بتوانند در مقاطعی به اولیویه ژیرو استراحت بدهد، اظهار داشت: ژیرو بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما اگر ما می‌خواهیم در دو تورنمنت رقابتی باشیم، هیچ بازیکنی نمی‌تواند صد درصد تضمین کند که کل فصل می‌تواند بازی کند. هرچه گزینه‌های بیشتری داشته باشیم، بهتر است. ما طبق شرایط فعلی تیم کاملی هستیم اما اگر اتفاقی (در نقل‌وانتقالات) بیفتد، باشگاه تصمیم خواهد گرفت که چه کاری انجام دهد.

پیولی ادامه داد: ما همچنین گزینه‌های جایگزین داریم به عنوان مثال، پولیشیچ می‌تواند پشت سر ژیرو بازی کند. اجازه دهید در حال حاضر تلاش کنیم تا کمی ثبات داشته باشیم و این کارها را به طور منظم انجام دهیم، اما همیشه داشتن گزینه‌های مختلف برای مربی یک مزیت است. این گروه بزرگی از بازیکنان است که می‌توان با آنها کار کرد. آنها آماده هستند تا خود را به طور کامل برای تیم فدا کنند و می‌توانیم تیم را روی این پایه آن بنا کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز