خبرگزاری کار ایران

| 14:12   
کد خبر : ۱۳۹۷۰۹۸

آزمون: رؤیایم قهرمانی با رُم است/ پینتو: سردار می‌تواند در ایتالیا بدرخشد

مهاجم ایرانی رُم پس از امضای قرارداد با این باشگاه ایتالیایی ابراز امیدواری کرد که بتواند با جالوروسی به قهرمانی برسد.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون که امروز (شنبه) با امضای قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید از بایرلورکوزن به تیم فوتبال رُم ملحق شد، در اولین اظهارنظرش به سایت رسمی این باشگاه ایتالیایی گفت: توصیف احساساتی که دارم، دشوار است. من در حال ورود به یکی از معتبرترین باشگاه‌ها در صحنه بین‌المللی هستم و رؤیایم این است که بتوانم با پیراهن رُم به قهرمانی دست پیدا کنم.

وی افزود: فصل گذشته توانستم (با بایرلورکوزن) در ورزشگاه المپیکو به میدان بروم و می‌توانم بگویم که در دوران حرفه‌ای‌ام هرگز چنین هواداران پرشوری را ندیده بودم. اکنون بی‌صبرانه منتظرم تا بتوانم برای هواداران رُم و اهدافی که پیش‌ رو داریم، بجنگم.

تیاگو پینتو مدیر ورزشی تیم فوتبال رُم هم درباره این انتقال اظهار داشت: آزمون بازیکنی است که برای مدتی طولانی او را زیر نظر داشتیم و از مهارت‌های فنی بی‌چون و چرای او تقدیر کرده‌ایم. ما مطمئن هستیم که بازیکنان ما به سردار کمک خواهند کرد تا هر چه سریع‌تر در تیم جا بیفتد. او می‌تواند اینجا در ایتالیا بدرخشد.

آزمون 28 ساله که در رُم پیراهن شماره 17 را به تن خواهد کرد، در یک و نیم فصل گذشته در 44 بازی برای این تیم آلمانی به میدان رفت و آمار 5 گل‌ زده و 5 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز