خبرگزاری کار ایران

| 02:17   
کد خبر : ۱۳۹۶۷۵۹

خیال پرسپولیسی‌ها راحت: بیرانوند با رونالدو در آزادی ملاقات می‌کند!

علیرضا بیرانوند پس از مصدومیت مقابل بلغارستان تمام تلاش خود را انجام داده تا به بازی هفته آینده برابر النصر عربستان برسد.

خیال پرسپولیسی‌ها راحت: بیرانوند با رونالدو در آزادی ملاقات می‌کند!

به گزارش ایلنا، مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی تیم ملی ایران مقابل بلغارستان و احتمال عدم حضور این بازیکن در بازی پرسپولیس با النصر عربستان یکی از سوژه‌‌های داغ علاقه مندان فوتبال در ایران بوده است.

دروازه‌بان تیم ملی در دقیقه 23 بازی مقابل بلغارستان پس از احساس درد از ناحیه پای چپ زمین را ترک کرد و واکنش محمدرضا اخباری به مصدومیت او نشان می‌داد که وضعیت این بازیکن نگران کننده است.

بیرانوند پس از پرتاب توپ بلند به سمت زمین حریف روی زمین افتاد و به داور و شجاع خلیل زاده توضیح داد که از ناحیه کشاله پای چپ احساس درد شدید دارد.

دکتر علیرضا حقیقت، پزشک پرسپولیس، پس از این اتفاق با خبری که آن را تایید کرد، نگرانی هواداران این تیم را افزایش داد و خبر داد که این دروازه‌بان در دیدار با النصر در تاریخ 28 شهریور غایب است.

او خبر داد پس از بررسی آزمایش MRI، مشخص شد کشاله پای چپ او دچار کشیدگی گرید 2 شده که درمانش بین دو تا سه هفته به زمان نیاز دارد.

پس از این گزارش شایعات درباره وضعیت بیرانوند به اوج رسید. برخی خبر از غیبت قطعی او مقابل کریستیانو رونالدو و یارانش می‌دادند و برخی هم معتقد بودند که او به هر ترتیبی به این بازی می‌رسد.

پس از اینکه رضا درویش در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر حضور یافت، افشای جزئیات گفتگوی او با بیرانوند تا حدودی خیال هواداران را راحت کرد. درویش اعلام کرد بیرانوند به او گفته مطمئن باشد که به این بازی می‌رسد. 

4DA0BD5800000578-0-image-a-14_1530002456288

اکنون مشخص شده که بیرانوند طی روزهای اخیر نحوه درمانش را به صورت جدی دنبال کرده تا هر چه زودتر شرایط بازگشت به تمرینات گروهی را به دست آورد.

بر همین اساس دروازه بان تیم ملی قرار است به زودی در تمرینات شاگردان یحیی گل محمدی کنار همبازیانش حضور پیدا کند تا برای بازی تماشایی مقابل یاران رونالدو در ورزشگاه آزادی در دسترس باشد.

در صورت غیبت بیرانوند پرسپولیس باید به بازیکنان جوان در این پست اعتماد می‌کرد که تجربه بازی حرفه‌ای در لیگ برتر را ندارند و مطمئنا تجربه بسیاری سختی مقابل تیم متمول سعودی پشت سر می‌گذاشتند.

حال بیرانوند پس از جام جهانی روسیه و خاطره مهار ضربه پنالتی ابرستاره پرتغالی جهان فوتبال یک مرتبه دیگر برابر این بازی بازی می‌کند اما با این تفاوت که او نماینده پرسپولیس است و رونالدو هم در تیم پرستاره النصر بازی خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز