خبرگزاری کار ایران

| 11:59   
کد خبر : ۱۳۹۶۱۵۳

وضعیت خطرناک سرمربی سابق رونالدو در لهستان

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی فوتبال لهستان، معتقد است روی نیمکت این تیم به موفقیت دست پیدا می‌کند.

وضعیت خطرناک سرمربی سابق رونالدو در لهستان

به گزارش ایلنا، فرناندو سانتوس در گفت‌و‌گوی پس از بازی شب گذشته با پولست اسپورت در مورد تغییر احتمالی سرمربیگری تیم ملی لهستان اظهار نظر کرد. بازیکنان او در دیدار مقدماتی یورو 2024 مقابل آلبانی با نتیجه 0-2 شکست خوردند.

سانتوس درمورد بازی اظهار داشت:"بازی را خوب شروع کردیم. گل مردود ما نقطه قابل توجهی بود. اول شادی بود و بعد شور و شوق ما خاموش شد. بازی برابر بود، اینطور نیست که آلبانی برتری داشته باشد."

نیمه دوم؟

نیمه دوم را خوب شروع کردیم. موقعیت‌هایی خلق کردیم و یاکوب کامینسکی بهترین موقعیت را هدر داد. تغییرات هجومی انجام دادیم و ناگهان یک ضدحمله رخ می‌دهد، یک گل دیگر می‌خوریم و نتیجه 2-0 می‌شود. تا آخر تلاش کردیم و هرگز امید خود را از دست ندادیم. پاسکاری کردیم اما کاری از دستمان برنمی‌آید. فوتبال همین است. بازیکنانم شایسته این نتیجه نبودند.

صعود به دور بعدی؟

نمی‌توانم مطمئن باشم زیرا هرگز چنین چیزی وجود ندارد. با این حال به موفقیت در ماموریت اعتقاد دارم اما فقط به خودمان وابسته نیستیم. از آن دسته مربیانی نیستم که تسلیم شوم. آماده ادامه همکاری هستم.

آینده؟

همه چیز به فدراسیون بستگی دارد. اگر رئیس تصمیم بگیرد که تغییر بهتر است، من البته با آن موافقت می‌کنم. با این حال همچنان به موفقیت در این ماموریت اعتقاد دارم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز