خبرگزاری کار ایران

| 19:02   
کد خبر : ۱۳۹۵۵۵۸

راهیابی ۱۶ تنیسور به مرحله یک هشتم نهایی جدول اصلی رقابت‌های هزار امتیازی

رقابت های هزار امتیازی تنیس آقایان با انجام دیدارهای راند دوم جدول اصلی ادامه یافت.

 راهیابی ۱۶ تنیسور به مرحله یک هشتم نهایی جدول اصلی رقابت‌های هزار امتیازی

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در ادامه برگزاری جدول اصلی رقابت‌های 1000 امتیازی مردان، تنیسورها در راند دوم جدول اصلی به مصاف یکدیگر رفتند. این مسابقات که در زمین‌های تنیس دهکده ورزشی چهار باغ البرز در حال انجام است با برگزاری دیدارهای راند دوم جدول اصلی پیگیری شد.

در پایان راند دوم مسابقات، علی یزدانی، نیما نواب، محمد خوش خلق، حسام سلطانی، حسام یزدی، امیر محمد اولیایی، علیرضا بهزاد پور، محمد مهبد، امید اصغری، امیر رضا ارمیون، مهدی رحمانی منش، یونس طلاور، معین معظم، علی میرزایی،  مسعود الماسی و امیر حسین بادی به عنوان تنیسورهای حاضر در مرحله یک هشتم نهایی معرفی شدند.

همچنین با انجام چهارمین روز مسابقات، تنیسورها در جدول دونفره با هم مسابقه دادند که در پایان 16 تیم به مرحله بعدی راه یافتند.

این مسابقات امروز با انجام 16 مسابقه انفرادی و دونفره پیگیری می‌شود. این دوره از رقابت‌ها با حضور بیش از 160 تنیسور از سراسر کشور از 14 لغایت 22 شهریور ماه در دهکده ورزشی چهار باغ البرز آغاز و پیگیری می‌شود.

سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان است و عبدالله آقایی مدیریت مسابقات را بر عهده دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز