خبرگزاری کار ایران

| 20:43   
کد خبر : ۱۳۹۵۴۷۱

هنرجو: حضور در بازی‌های آسیایی امتحانی برای اسکیت است

رئیس فدراسیون اسکیت گفت: امیدوارم در بازی‌های آسیایی بتوانیم پاسخ اعتماد وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را بدهیم.

هنرجو: حضور در بازی‌های آسیایی امتحانی برای اسکیت است

 

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت در بازدید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بیان کرد: از اینکه کمک کردید رشته سرعت و فری استایل به بازی‌های آسیایی بروند، تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانیم پاسخ اعتماد وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را بدهیم. من بر این باور هستم در هر دو بخش خیلی خوب می‌درخشیم و نتایج خوبی برای اسکیت و ورزش ایران به ارمغان می‌‌آید.

وی افزود: از دو سال پیش که بحث بازی‌ها بود از کل کشور از سرعت و فری استایل کسانی که می‌توانستند آمادگی لازم را داشته باشند دعوت کردیم.‌ در سرعت 60 و فری استایل حدود 40  نفر دعوت شدند. در اردوهای مختلف تست گرفته شد و 14 اردو در سرعت داشتیم که 4 نفر انتخاب شدند. در این مسیر به مسابقات مختلف شرکت کردند و تجربه کافی را کسب کردند. 10 اردو نیز برای فری استایل برگزار شد. اردوها در تهران و اراک بود. زمین اراک استاندارد است. بچه‌های فری استایل در نجف آباد اصفهان به صورت مستمر در اردو هستند.

هنرجو  تصریح کرد: متشکرم که همه در فدراسیون و کمیته دست به دست هم دادند تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. حضور در بازی‌های آسیایی امتحانی برای اسکیت است. ما در زمین تهران مشکل داریم و اگر ده دست چرخ بگیریم ظرف دو ماه از بین خواهد رفت. بعلاوه آسفالت زمین ما فرسوده است و اگر بچه‌ها زمین بخورند مثل سمباده به بدن آنها آسیب می‌زند.

محسن هنرجو سرپرست تیم ملی بیان کرد: خانواده اسکیت بعد از 13 سال مجوز حضور در بازی‌های آسیایی را گرفت و بزرگترین اتفاق برای این رشته بود. از زمانی که حضور اسکیت قطعی شد، روح تازه‌ای به این رشته دمیده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این دیدار اعضای تیم ملی اسکیت از اعتماد کمیته ملی المپیک و اعزام به بازی‌های آسیایی قدردانی کردند و این اتفاق را فرصت بزرگی برای این رشته دانستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز