خبرگزاری کار ایران

| 13:51   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۰۲

تلاش‌ ناموفق میلان برای جذب یوسف النصیری

تلاش‌های روسونری برای جذب مهاجم مراکشی سویا با موفقیت همراه نشده و این باشگاه خواسته‌های مالی باشگاه اسپانیایی را برآورده نکرده است

تلاش‌ ناموفق میلان برای جذب یوسف النصیری

به گزارش ایلنا، سویا در تابستان امسال پنجره نقل و انتقالاتی موفقی پشت سر گذاشته و تیم فصل گذشته خوزه لوئیز مندیلیبار ، قهرمان لیگ اروپا را به خوبی تقویت کرده است. هر چند سویا با سه شکست متوالی در رده بیستم جدول رده‌بندی لالیگا قرار دارد. یکی از ستاره‌های سویا یوسف النصیری ، مهاجم مراکشی، این تیم است که از زمان سرمربیگری مندیلیبار در فرم درخشانی به سر می‌برد و همچنان یکی از بازیکنان کلیدی سویا در این فصل خواهد بود.

به گزارش رلوو، سویا مایل بود به دلیل مشکلات مالی خود در تابستان امسال النصیری را بفروشد اما هیچ باشگاهی حاضر نشد مبلغ درخواستی آنها برای مهاجم مراکشی خود را بپردازد. میلان در تابستان امسال تلاش کرد تا النصیری را با ۵ میلیون یورو به صورت قرضی و بند خرید ۲۵ میلیون یورویی به خدمت بگیرد و روسونری حتی دیووک اوریگی را نیز به عنوان بخشی از این معامله به سویا پیشنهاد کرده بود.

با این حال، سویا این پیشنهاد را رد کرد، چرا که آنها 30 میلیون یورو برای فروش النصیری درخواست کرده بودند و هیچ علاقه‌ای نیز به جذب اوریگی به عنوان بخشی از قرارداد نداشتند. به نظر می‌رسد باشگاه‌های علاقه‌مند به یوسف النصیری همچنان در ماه‌های آینده نیز برای به خدمت گرفتن او از باشگاه آندلسی تلاش خواهند کرد اما اگر قرار باشد این مهاجم 26 ساله سویا را ترک کند، باشگاه‌ها باید قیمت درخواستی سویا را پرداخت کنند.

گفتنی است که النصیری در فصل گذشته ۳۱ بازی برای سویا در رقابت‌های لالیگا انجام داد که در ۱۷ مورد در ترکیب اصلی حضور داشت. او موفق شد در فصل 2022/23 آمار ۸ گل و ۱ پاس گل را در لالیگا ثبت کند. النصیری در سه بازی ابتدایی این فصل سویا نیز از ابتدا به میدان رفته که حاصل آن تنها یک گل بوده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز