خبرگزاری کار ایران

| 18:59   
کد خبر : ۱۳۹۵۲۸۳

وضعیت نامشخص مطالبات منصوریان و دستیارانش در فولاد خوزستان

با وجود معرفی سرمربی جدید فولاد و دستیاران اسپانیایی‌اش، هنوز تکلیف رقم قرارداد کادر فنی سابق این تیم خوزستانی مشخص نشده است.

وضعیت نامشخص مطالبات منصوریان و دستیارانش در فولاد خوزستان

به گزارش ایلنا، در روز دوم شهریور ماه سال جاری علیرضا منصوریان رسماً از هدایت فولاد برکنار شد، اما هنوز تکلیف مطالبات وی و دستیارانش مشخص نیست.

آنچه که مسلم است منصوریان از سمت خود استعفا نکرده است و باشگاه فولاد هم قصد ندارد زیر بار حقوقی «اخراج» برود، چرا که با قبول این کلمه ناچار می‌شود بخش زیاد یا تمام قرارداد را پرداخت کند. راهکار مدیران فولاد برای این موضوع استفاده از توافق دوطرفه است.

این موارد در حالی رخ می‌دهد که ایگناسیو مارتنیس به‌عنوان سرمربی جدید فولادی‌ها معرفی شده و قرار است با دو دستیار اسپانیایی در این تیم کار کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که علاوه بر منصوریان، محمد خرمگاه و حسین کاظمی هنوز مطالبات خود را دریافت نکردند و مطابق با قراردادشان ترجیح می‌دهند در تمرینات حاضر شوند. 

نباید فراموش کرد که کاظمی حتی در مراسم معارفه سرمربی اسپانیایی و جدید فولاد هم دیده شد. هواداران فولاد همزمان که خواهان استخدام مربی خارجی بودند، تمایلی برای ادامه همکاری با دستیاران منصوریان هم ندارند.

با توجه به قانون سقف قرارداد قطعاً فولاد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که با نفرات مذکور برای پایان همکاری توافق و از این راه بودجه کمتری هزینه کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز