خبرگزاری کار ایران

| 02:49   
کد خبر : ۱۳۹۳۷۳۸

باشگاه استقلال: پنجره ما نباید بسته باشد، این هم سند!

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای نسبت به حکم محرومیت نقل و انتقالاتی علیه این باشگاه موضوع خود را اعلام کرد.

باشگاه استقلال: پنجره ما نباید بسته باشد، این هم سند!

به گزارش خبرنگار ایلنا، باشگاه استقلال که به واسطه شکایت باشگاه شاهین بوشهر بابت حق رشد مهدی قایدی و محمد محبی با محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شده است، طی اطلاعیه ای به این موضوع اعتراض کرده و با بیان اینکه شاهین بوشهر از سال 95 منحل شده، خواهان بررسی خواسته خود شد.

در نامه اعتراضی باشگاه استقلال آمده؛ وقتی طبق استعلام گرفته شده از کمیته تعیین وضعیت، باشگاه شاهین بوشهر دیگر فعالیتی در سطح فوتبال ایران ندارد، یک باشگاه غیر فعال چگونه به سامانه فیفا دسترسی پیدا کرده و مدعی دریافت حق رشد شده است؟ کدام مقام اجرایی در فدراسیون در این تخلف نقش داشته است؟

باشگاه استقلال همچنین اعلام کرد مبلغ مورد نظر فیفا را تنها به حساب فدراسیون فوتبال ایران واریز خواهد کرد چرا که قانون می‌گوید وقتی تیمی فعالیت ندارد، مبلغ باید به حساب فدراسیون فوتبال واریز شود.

همچنین باشگاه استقلال اشتباه دبیرکل که در نامه خواهان واریز پول به حساب بازیکنان شده را نشان از اشراف نداشتن دبیرکل به موضوع دانست و اعلام کرد همین نداشتن اشراف باعث شد پنجره نقل و انتقالات استقلال در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی بسته شود.

باشگاه استقلال از ریاست فدراسیون فوتبال و سرپرست سازمان لیگ درخواست می‌کند تا مانع از تکرار این اتفاق تلخ شوند.

باشگاه استقلال تاکید دارد رای تعیین وضعیت مبنی بر فعال نبودن باشگاه بوشهری ۲۰ مرداد صادر شده و دبیرکل از اعلام این رای امتناع کرده است. پشت این امتناع چه علتی نهفته است؟

باشگاه استقلال از دبیرکل خواست حداقل یک استعلام از فیفا بگیرد و سوال کند حالا که کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده باشگاه خواهان، فعالیتی ندارد آیا رای علیه استقلال لازم الاجرا است اما دبیرکل فدراسیون فوتبال حتی حاضر به این همکاری ساده با باشگاه استقلال هم نشد.

تصویر هر دو نامه استقلال به سرپرست سازمان لیگ (نامه جدید و نامه‌ای که در پی نامه ارسالی از فیفا نوشته شد) برای روشنگری منتشر می‌شود.

photo_2023-09-03_18-43-21 (2)

 

photo_2023-09-03_18-43-21

photo_2023-09-03_18-43-22

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز