خبرگزاری کار ایران

| 10:59   
کد خبر : ۱۳۹۲۷۲۰

زمزمه عجیب در رفسنجان/سرآسیایی، آلترناتیو مس برای ساکت الهامی؟

گفته می شود مدیران باشگاه مس رفسنجان قصد دارند در صورت ادامه نتایج ضعیف مجتبی سرآسیایی را به عنوان سرمربی جدید برگزینند!

زمزمه عجیب در رفسنجان/سرآسیایی، آلترناتیو مس برای ساکت الهامی؟

به گزارش ایلنا، مس رفسنجان در 4 هفته ابتدایی لیگ برتر تنها 2 امتیاز کسب کرده و این مساله برای هواداران و مدیران باشگاه راضی کننده نیست. مدیران باشگاه مس در شرایط فعلی از ساکت الهامی سرمربی خود حمایت کامل کرده اند، اما شایعه ای عجیب در رفسنجان زمزمه می شود.

از باشگاه مس رفسنجان خبر می رسد مسئولان این تیم تصمیم دارند در صورت کسب نتایج ضعیف بعد از تعطیلات مجتبی سرآسیایی دستیار فعلی ساکت الهامی را به عنوان سرمربی جدید تیم برگزینند!

سرآسیایی از ابتدای فصل جاری در حالی به عنوان دستیار الهامی کارش را جلو برده که او جزو مربیان پیشنهادی به باشگاه توسط ساکت در پیش فصل نبود و با اصرار مدیران به کادرفنی اضافه شد. حتی شنیده می شود در روزهای گذشته و قبل از دیدار با تراکتور الهامی و سرآسیایی با هم اختلافاتی نیز پیدا کرده اند و کار به غیبت چند روزه سرآسیایی از تمرینات هم کشیده است.

اگرچه خبر سرمربیگری مجتبی سرآسیایی در مس در صورت ادامه کسب نتایج بد در این تیم از سوی هیچ کدام از مدیران این باشگاه تایید نمی شود، اما اگر در آینده نزدیک شاهد گسترده شدن اختلافات او با الهامی بودید، تعجب نکنید!

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز