خبرگزاری کار ایران

| 18:07   
کد خبر : ۱۳۹۲۴۳۳

درودگر: هواداران نساجی فوق العاده هستند / از این به بعد هم بهتر از این خواهیم شد

صادق درودگر در مورد شرایط نساجی و آخرین وضعیت میزبانی این تیم در لیگ قهرمانان صحبت کرد.

درودگر: هواداران نساجی فوق العاده هستند / از این به بعد هم بهتر از این خواهیم شد

به گزارش ایلنا، صادق درودگر، مدیرعامل نساجی، در مورد پیروزی تیم‌شان گفت: ما شرایط بدنسازی‌مان به گونه‌ای بود که باید از هفته سوم، چهارم راه می‌افتادیم و این اتفاق هم افتاد. از این به بعد هم بهتر از این خواهیم شد.

او در مورد بازیکنان برزیلی گفت: یک روز می‌خواهم با خبرنگاران صحبت کنم در مورد دو تا بازیکن برزیلی با سند و مدرک و عکس صحبت می‌کنم. امروز نمی‌گویم، روزی می‌گویم که مردم دستاورد خوبی داشته باشند و خوشحال باشند که نخواهم از خودم دفاع کنم.

مدیرعامل نساجی در مورد بازیکنان خارجی‌شان ادانه داد: یک بازیکن خارجی آمد و یک خارجی دیگر هم می‌آید ولی دیگر نمی‌گویم برزیلی. علا عباس، کارت و پاسپورتش هم برای لیگ قهرمانان به ما داده و اصلا اینجوری نیست که فسخ کند. باشگاهی تقاضا کرده و ما او را نمی‌دهم

او در مورد میزبانی در آسیا بیان کرد: شرایط کلی دست ما نیست و دست استادیوم آزادی و ای‌اف‌سی است که به سرعت کار می‌کنند. بازی الهلال را نمی‌دانم میزبان باشیم، ولی امیدوارم از تیم نوبهار و تیم هندی میزبانی خوبی داشته باشیم. اگر بازی الهلال در ایران نباشد با سرمربی و مالک باشگاه تصمیم می‌گیریم که کدام کشور برویم. همه آرزوی من این است که نساجی از این گروه بالا بیاید تا دیگر نگوییم شهر خسته! خستگی‌شان در بیاید و شاد باشند.

او در مورد هواداران نساجی بیان کرد: هواداران نساجی فوق العاده هستند. بازی قبلی باختیم و تشویق کردند و بردمان را امروز مدیون هواداران فهیم نساجی هستیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز