خبرگزاری کار ایران

| 06:17   
کد خبر : ۱۳۹۲۴۲۸

موسوی: انشاالله هر چه زودتر تکلیف محل میزبانی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود

بازیکن نساجی ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر محل میزبانی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

موسوی: انشاالله هر چه زودتر تکلیف محل میزبانی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود

به گزارش ایلنا، احمد موسوی، مدافع نساجی پس از پیروزی تیمش گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. هواداران‌مان از فصل پیش تا الان ما را شرمنده کرده بودند و دوست داشتیم جبران کنیم. هرچند از اول فصل به تیم امیدوار بودیم و دیدیم که چند بازی اخیر خوب بازی کردیم، موقعیت داشتیم اما شانس نداشتیم و توپ‌ها به گل تبدیل نشد.

او ادامه داد: امروز توانستیم نتیجه بگیریم و هدف‌مان این بود که هواداران‌مان را خوشحال کنیم. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و در کنار هم بتوانیم یک فصل خیلی خوب را برای نساجی و هوادانش رقم بزنیم.

موسوی در مورد دومین فصل پوشیدن پیران نساجی گفت: فصل دومی است که در خدمت نساجی هستم و هواداران واقعا سنگ تمام گذاشته‌اند و ما را شرمنده کرده‌اند. ان‌شاالله بتوانیم جبران کنیم و همیشه بتوانیم بعد هر بازی خوشحال‌شان کنیم.

او در مورد لیگ قهرمانان گفت: اعلام کرده‌اند که بازی‌های آسیایی در تهران برگزار می‌شود ولی هنوز تکلیف‌مان مشخص نیست که بازی در ایران، تهران یا مازندران است. خیلی به بازی‌ها امیدواریم و خیلی برنامه‌ریزی داریم. بازی اول ما با نماینده هند است و بعد با تیم دیگر و بعد الهلال. ان‌شاالله که تکلیف ما زودتر مشخص شود. ان‌شاالله که بتوانیم نتیجه بگیریم و صعود کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز