خبرگزاری کار ایران

| 18:54   
کد خبر : ۱۳۹۲۳۹۰

لسانی: می‌خواهم در هوانگژو روی سکو بروم

قهرمان اسکیت فری استایل ایران از انگیزه‌هایش برای درخشش در مسابقات آسیایی صحبت کرد.

لسانی: می‌خواهم در هوانگژو روی سکو بروم

رضا لسانی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی ایلنا با معرفی خودش اظهار داشت: رضا لسانی هستم بازیکن تیم ملی اسکیت فری استایل ایران. هشت سال است عوض تیم ملی ایران هستم و دارنده مدال برنز مسابقات رولز گیمز اسپانیا، نفر دوم مسابقات آسیایی کره جنوبی، نفر اول مسابقات کاپ آزاد روسیه، نفر اول مسابقات کاپ آزاد مارشال کاپ، نفر دوم مسابقات کاپ آزاد مارشال کاپ، نفر اول مسابقات جهانی فرانسه، نفر اول مسابقات جهانی ایتالیا، بست تایم مسابقات جهانی چین و رکورد دار تایم تریل جهان از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲. هم اکنون رکورد دار «کی او» یا همان دوئل جهان در حال حاضر هستم.

وی افزود: به امید خدا در حال حاضر مشغول آماده شدن برای مسابقات آسیایی هوانگژو هستم و حدودا روزی ۶ تا ۸ ساعت تمرین تخصصی و آمادگی جسمانی دارم و یک سری اردوهای آمادگی در فدراسیون برایمان تدارک دیده شده است که ما به زمین‌های مختلف عادت کنیم. چون خیلی مهم است که بدانیم در هر زمینی چطور مسابقه بدهیم و لم آن زمین را سریع بدست بیاوریم. ف

لسانی در ادامه گفت: فدراسیون از حدود یک سال پیش چند مسابقه انتخابی برایمان گذاشته است که آماده‌ترین بازیکنان را برای این مسابقات انتخاب کند که خدا را شکر در تمام این آزمون‌ها و انتخابی‌ها اول بودم. از طرف دیگر یک سری اردوها برایمان گذاشتند که بتوانیم با حریفان مختلف مسابقه دهیم و در آب‌وهوای مختلف بتوانیم بازی کنیم و به بهترین شکل برای مسابقات آماده شویم. تقریباً حمایت‌های کمیته ملی المپیک و فدراسیون خوب بوده و کم و کاستی نداشتیم و امکانات لازم برای ما فراهم بوده است. با این اوصاف با توجه به زمانی که برای هدفم گذاشتم هدفم این است که در مسابقات هوانگژو مدال کسب کنم و مایه سرافرازی کشور عزیزم باشم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز