خبرگزاری کار ایران

| 15:15   
کد خبر : ۱۳۹۲۳۷۴

عنایتی: اولویت ما مسابقات ازبکستان است / بعضی موانع را از سر راه برداشتیم

سرمربی تیم فوتبال امید معتقد است، بعضی وقت‌ها در درخواست‌هایش از سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان حتی زیاده‌روی می‌کند.

عنایتی: اولویت ما مسابقات ازبکستان است / بعضی موانع را از سر راه برداشتیم

به گزارش ایلنا، رضا عنایتی پس از نشست مهدی تاج با سرمربیان تیم‌های فوتبال بزرگسالان و امید اظهار داشت: از آقایان تاج، نبی و امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم، چرا که در نشست امروز بیشتر موارد مطرح شده، حول محور تیم امید بود. نشست خیلی خوبی بود و دغدغه‌هایی داشتم که دوستان واقعاً کمک کردند و خیلی موارد رفع شد. فردا یا پس فردا که کل تیم امید جمع می‌شود کارمان را آغاز می‌کنیم و برسیم به بازی‌های حساسی که در ازبکستان (انتخابی المپیک 2024) داریم و روی این بازی‌ها تمرکز خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: فدراسیون و همه می‌دانند بازی‌های انتخابی المپیک هست. صحبت‌هایم در نشست قبلی با مربیان را زیر سؤال نمی‌برم. ما نمی‌خواهیم طوری رفتار کنیم که باشگاه‌ها و تیم ملی ضربه بخورند. در جلسه‌ای که امروز داشتیم، بعضی موانع را از سر راه برداشتیم که دغدغه باشگاه‌ها را مرتفع کنیم، چون در گذشته برای تیم ملی و به ویژه تیم امید اتفاقاتی افتاد با اینکه این امکان وجود داشت که تیم امید خیلی خوب نتیجه بگیرد به دلیل در اختیار نداشتن بازیکنان مدنظرش این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد: هماهنگی فوق‌العاده خوبی میان رؤسای فدراسیون و سرمربیان تیم ملی و تیم امید وجود دارد. سرمربی خوب تیم ملی هر چه خواستیم در اختیارمان گذاشته است. حتی بعضی وقت‌ها من در درخواست‌هایم زیاده‌روی می‌کنم و یک اتاق که امیر قلعه‌نویی داشت، من از ایشان گرفتم. این مورد را جدی می‌گویم. زمینی که  تیم ملی تمرین می‌کنند و می‌دانم دغدغه است که در اختیار تیم بزرگسالان باشد را در اختیار ما قرار دادند. از این هماهنگی و آقایان نبی و تاج تشکر می‌کنیم. ان‌شاءالله با جمع‌بندی بهتر به ازبکستان برویم، اولویت ما مسابقات ازبکستان است، چرا که این مسابقات خیلی سخت است و اگر بتوانیم از این مرحله عبور کنیم شرایط با کمک شما دوستان بهتر می‌شود. ان‌شاءالله این اتفاق (صعود از مسابقات ازبکستان) بیفتد و سربلند برگردیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز