خبرگزاری کار ایران

| 22:16   
کد خبر : ۱۳۹۰۶۰۳

احتمال جدایی منصوریان از فولاد / اسکوچیچ در راه فولاد خوزستان؟

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، گفت: ابتدا باید خودمان جلسه بگذاریم و روز جمعه هم نشستی با خود مربیان خواهیم داشت و بعد تصمیم‌گیری خواهیم کرد

احتمال جدایی منصوریان از فولاد / اسکوچیچ در راه فولاد خوزستان؟

به گزارش ایلنا، حمیدرضا شعبانی پس از شکست 4 بر صفر مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. باید به خاطر نتایجی که فولاد گرفته از مردم خوب خوزستان به خصوص اهواز عذرخواهی کنم و شرمندگی خودم را ابراز کنم. فردا جلسه‌ای در خصوص تیم و کادر فنی تشکیل می‌دهیم و نتیجه‌اش را به اطلاع مردم خوزستان می‌رسانیم.

وی در مورد احتمالی جدایی منصوریان از این تیم و حضور اسکوچیچ، گفت: فعلاً نمی‌توانیم هیچ گزینه‌ای را معرفی کنیم. ابتدا باید خودمان جلسه بگذاریم و روز جمعه هم نشستی با خود مربیان خواهیم داشت و بعد تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مدیرعامل فولاد در مورد اینکه بعد از سه هفته تشکیل این جلسه زود به نظر می‌رسد، اظهار داشت: جدا از مسائل فنی مسائل دیگری هم در اهواز خوزستان وجود دارد که ما مؤظفیم همه شرایط را مورد بررسی قرار بدهیم. 

شهبانی در مورد اینکه فولاد یکی از بهترین آکادمی‌های فوتبال را دارد اما در نتیجه‌گیری ضعیف عمل کرده‌ایم گفت: بله ما یکی از بهترین آکادمی‌ها را داریم. ما در سه رده سنی در آکادمی‌ها قهرمان کشور شدیم و در دو رده دیگر سوم شدیم و براساس اعلام فدراسیون ما بهترین آکادمی فوتبال کشور را داریم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز