خبرگزاری کار ایران

| 08:51   
کد خبر : ۱۳۹۰۵۵۹

بنزما و سرمربی الاتحاد به اختلاف خوردند

روزنامه مطرح کشور عربستان ادعا کرد که روابط حسنه‌ای میان ستاره فرانسوی و سرمربی پرتغالی تیم فوتبال الاتحاد این کشور برقرار نیست.

بنزما و سرمربی الاتحاد به اختلاف خوردند

به گزارش ایلنا روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان به نقل از منابع خبری خود در تیم فوتبال الاتحاد مدعی شد که کریم بنزما رابطه پُرتنشی با سرمربی قهرمان فصل گذشته لیگ حرفه‌ای عربستان دارد.

بنا بر گفته این منابع، نونو اسپریتو سانتو اعلام کرده است که بنزما با سبک بازی مدنظر او تناسب ندارد و از مدیران باشگاه الاتحاد درخواستی برای جذب دومین گلزن تاریخ رئال مادرید نداشته است.

بنزما به مذاکره‌کننده‌ای که او را برای انتقال به عربستان متقاعد کرد، نارضایتی خودش را اعلام کرده و گفته است که سرمربی الاتحاد رفتاری غیرحرفه‌ای با او دارد. وی از این مذاکره‌کننده عربستانی درخواست کرده است که راهی برای حل مشکلات خود با سرمربی الاتحاد پیدا کند.

مطابق با این گزارش، بنزما درخواست کرده است که به‌خاطر تجربه بالای خود و اینکه ستاره الاتحاد به شمار می‌رود، بازوبند کاپیتانی تیم به او داده شود. مسئله‌ای که با مخالفت نونو اسپریتو مواجه شد و رومارینیو و احمد شراحیلی به‌عنوان کاپیتان‌های اول و دوم الاتحاد انتخاب شدند.

الاتحاد عربستان در سید اول قرعه‌کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 قرار دارد.


 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز