خبرگزاری کار ایران

| 03:04   
کد خبر : ۱۳۹۰۵۱۶

دو خارجی جدید استقلال مشخص شدند

استقلال به زودی با دو بازیکن جدید خارجی به توافق خواهد رسید.

دو خارجی جدید استقلال مشخص شدند

به گزارش ایلنا، با وجود اعلام خبرهای ضد و نقیض و تأیید و تکذیب های فراوان، به نظر می رسد که کار حضور دو بازیکن خارجی در استقلال به مراحل پایانی خود نزدیک می شود و جواد نکونام بالاخره می تواند از مهره های خارجی موردنظرش در ترکیب آبی های پایتخت بهره ببرد.

عمرو وردة بازیکن مصری راجا، روزهای عجیبی را سپری کرده است. این بازیکن پس از اتمام قراردادش با باشگاه قبرسی، راهی مراکش شد و به تیم کازابلانکا پیوست اما طی چند روز گذشته، در تمرینات تیمش حضور پیدا نکرده و دیروز نیز با انتشار یک استوری از خودش که روی تخت بیمارستان دراز کشیده، حسابی خبرساز شد.

1

طبق ادعای رسانه های مصری و مراکشی، این بازیکن از باشگاه راجا کازابلانکا خواسته است تا بنا به دلایل شخصی و مسائل روحی – روانی و همچنین بیماری، با جدایی او موافقت کرده و قراردادش را با این تیم فسخ کند. با این حال، چند رسانه مراکشی از مخالفت راجا با درخواست وردة خبر داده و حتی مدعی شده اند که این وینگر مصری امروز در تمرینات تیم شرکت می کند.

اما اطرافیان باشگاه استقلال درخصوص این بازیکن نظر دیگری دارند. گفته می شود عمرو وردة از مواضع خود عقب نشینی نکرده و امروز نیز به دنبال جلب رضایت باشگاه مراکشی و دریافت رضایت نامه، جلسه ای را با مدیران این باشگاه برگزار کرده تا با فسخ قرارداد، به تهران سفر کند.

2

بازیکن دیگر خارجی که با استقلالی ها در حال مذاکره است، گوستاوو بلانکو نام دارد. مهاجم 31 ساله و اسپانیایی باشگاه ایبار که تا سال 2024 با این تیم قراردا د دارد. این بازیکن همچنین سابقه بازی در تیم های مالاگا و رئال اویدو اسپانیا، شاختار دونتسک اوکراین و آنتالیا اسپور ترکیه را در کارنامه دارد.

استقلالی ها امیدوارند که این بازیکن نیز برای جدایی با ایبار به توافق برسد و بتواند تا پیش از دیدار برابر استقلال خوزستان، راهی تهران شود و برای دربی پایتخت، در دسترس جواد نکونام قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که گوستاوو بلانکو فصل قبل در 33 مسابقه برای ایبار در لالیگا 2 و کوپا دلری به میدان رفت که حاصل آن 5 گل و یک پاس گل بود. این بازیکن در سه فصل گذشته موفق به زدن 18 گل برای تیم هایش شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز