خبرگزاری کار ایران

| 09:21   
کد خبر : ۱۳۸۸۳۰۰

دقیقی: نوع فوتبال‌مان باکیفیت بود

سرمربی تیم شمس آذر قزوین معتقد است امشب فوتبال روی بدش را به تیمش نشان داده است.

دقیقی: نوع فوتبال‌مان باکیفیت بود

به گزارش ایلنا، سعید دقیقی در نشست خبری بعد از بازی با هوادار اظهارکرد: فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. ۱۰ دقیقه ابتدای بازی تیم هوادار بر بازی مسلط بود اما در مابقی دقایق بازی تیم برتر میدان بودیم.

وی ادامه داد: موقعیت‌های متعدد گلزنی را از دست دادیم و متاسفانه با کمترین موقعیت از سوی حریف گل دریافت کردیم. باید مشکل‌مان را حل کنیم زیرا در بازی‌های دوستانه هم در کمترین موقعیتی که حریفان‌مان به دست می‌آوردند با ما گل می‌زدند.

دقیقی گفت: در بازی با استقلال خوزستان هم بدون این که موقعیتی به حریف بدهیم، گل دریافت کردیم. خدا را شکر می‌کنم که امشب بازی با کیفیتی ارائه دادیم اما بازیکنان‌مان باید این را بدانند و درک کنند که فوتبال در لیگ برتر در لحظه است. واقعا امشب می‌توانستیم بازی را با تساوی یا برد پشت سر بگذاریم اما نشد.

وی افزود: دوست داشت مردم امشب خوشحال به خانه‌هایشان بروند اما این مهم اتفاق رقم نخورد.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر عنوان کرد: بازی با تیم هوادار باتوجه به این که در جدول با کسر امتیاز مواجه‌ایم برای ما مهم بود و امیدوار بودیم برنده شویم و وضعیت‌مان را بهتر کنیم اما تقدیر ما به صورت دیگر رقم خورد و ان‌شاءالله در بازی‌های آینده با تمرکز بیشتر کار کنیم و من و بازیکنانم از این شکست درس بگیریم و تیم را از بحران خارج کنیم.

وی بیان کرد: به نظر من نباید به خاطر اتفاقی که فصل گذشته برای شمس آذر رقم خورد، امسال در لیگ برتر با کسر امتیاز بازی‌ها را شروع کنیم. امیدوارم این کسر امتیاز از طریق مراجع قانونی و دوستان و نیز مقامات استانی حل کنیم و در بازی‌های آینده قوی‌تر ظاهر شویم.

دقیقی در واکنش به سوالی درباره این که از دروازه‌بان تیم تان رضایت دارید؟ گفت: در چند پست به ویژه خط عقب با کمبود بازیکن مواجه‌ایم اما بازیکنانم کمی کم تجربه هستند. تجربه بالاترین علم است و کم تجربگی تاوان دارد. به نظر من گلر و خط دفاع‌مان روی گل‌هایی که دریافت کردیم مقصر نبودند و کیفیت خوبی داشتند. مرادی را در خط حمله به علت سرماخوردگی شدید نداشتیم و رحمان جعفری هم به دلیل جراحی که داشت، هنوز در شرایط بازی نیست. ان‌شاءالله وضعیت این بازیکنان هفته به هفته بهتر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: باید  این بازی را فراموش کنیم. نوع فوتبال‌مان باکیفیت بود و سراسر هیجان و خطر روی دروازه هوادار بود. البته باید با مسئولیت‌تر در خط حمله و دفاع و بدبین‌تر در ضد حمله کار کنیم.

من این نوع فوتبال را دوست ندارم

سرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر در پاسخ به سوالی درباره اتلاف وقت از سوی تیم هوادار، عنوان کرد: من این نوع فوتبال را اصلا دوست ندارم و اعتقاد دارم باید وقت اضافه بیشتری هم در نظر گرفته می‌شد. به  هر ابزار حریف بود و توانست در برخی صحنه ها از فشار تیم ما کم کند. اگر این طور نمی‌شد شاید گل دوم را هم می زدیم. در هر صورت نوعی از فوتبال است و احترام می گذاریم و به آقای فکری برای برد تیمش تبریک می گویم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز