خبرگزاری کار ایران

| 13:18   
کد خبر : ۱۳۸۶۷۹۹

استقلالی‌ها در انتظار نوستالژیک‌ترین گل مقابل ملوان

استقلال در دیدار مقابل ملوان می خواهند در تاریخ لیگ برتر جاودانه شوند.

استقلالی‌ها در انتظار نوستالژیک‌ترین گل مقابل ملوان

پنجشنبه هفته جاری استقلال در ورزشگاه خانگی دومین بازی فصل را برگزار خواهد کرد. این بازی میان استقلال و ملوان برگزار خواهد شد و با توجه به بردی که استقلال در هفته اول در آبادان به دست آورده، پیش‌بینی می‌شود که آبی‌های پایتخت بتوانند در بازی با ملوان نیز دست کم به 3 امتیاز دست یابند.

اینکه استقلال در این بازی قادر به زدن 2 گل باشد دور از دسترس نخواهد بود و ممکن است استقلال با زدن 2 گل و یا بیشتر از میدان خلاص شود. حسن به ثمر رساندن 2 گل و یا بیشتر در این بازی این است که اگر تیم جواد نکونام به این مهم دست یابد، با به ثمر رساندن 2 گل به عدد هزار گل زده در تمام ادوار لیگ برتر دست خواهد یافت و اگر بیش از

 2 گل بزند، از هزار گل عبور خواهد کرد.

 بدون شک نام بازیکنی که زننده هزارمین گل استقلال در لیگ برتر باشد، در تاریخ این باشگاه جاودانه خواهد ماند و باید دید قرعه شانس به کدام یک از بازیکنان خواهد افتاد تا زننده هزارمین گل تاریخ این باشگاه باشند. آبی‌‌ها در لیگ نوزدهم با پیروزی برابر تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز، به نخستین تیمی تبدیل شده بودند که در رقابت‌های لیگ برتر، بیش از هزارامتیاز را کسب می‌کنند و حالا آنها می‌توانند با به ثمر رساندن 2 گل در دیدار با ملوان، در زمینه گل‌های زده نیز به این عدد جذاب و فراموش نشدنی برسند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز