خبرگزاری کار ایران

| 18:24   
کد خبر : ۱۳۸۵۶۷۴

فاضلی: در 10 دقیقه پایانی موقعیت‌های خوبی داشتیم

مربی تیم فوتبال نساجی گفت: ما انتقادپذیر هستیم و خودمان را هم آنالیز خواهیم کرد.

فاضلی: در 10 دقیقه پایانی موقعیت‌های خوبی داشتیم

به گزارش ایلنا، وحید فاضلی پس از تساوی یک بر یک تیم‌های فوتبال نساجی و پیکان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان توانستند بازی را برگردانند، اما افسوس که 3 امتیاز این مسابقه را از دست دادیم. روی غافلگیری گل خوردیم و بین دو تیم با صحبت‌های رحمتی با بازیکنان وارد زمین شدیم. تغییراتی داشتیم و روی حضور فرشید اسماعیلی و تجربه‌اش حساب باز کرده بودیم. چند بازیکن تعویضی وارد زمین شدند و بازی گره خورد و از نقشه دوم استفاده کردیم.

وی ادامه داد: روی ضربات ایستگاهی به گل رسیدیم، اما حق ما 3 امتیاز این بازی بود. در 10 دقیقه پایانی موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم. من از بازیکنان تشکر می‌کنم که خوب تلاش کردند. امیدوارم در هفته‌های آینده بتوانیم فوتبال روان‌تری انجام دهیم و امتیازی که از دست‌ داده‌ایم را جبران کنیم.

مربی تیم فوتبال نساجی درمورد اینکه چون این تیم دیر به قائمشهر آمده بود نتوانست زود با شرایط آب و هوایی و جو ورزشگاه هماهنگ شوند، گفت: فوتبال مشخص نمی‌کند. شاید ما زودتر می‌آمدیم و در نیمه اول 2 گل می‌خوردیم. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. در نیمه دوم تیم راه افتاد. شاید چون پیکان زودتر به قائمشهر آمد تیمش در نیمه دوم افت کرد. از دقیقه 70 به بعد پیکان عقب نشسته بود و نمی‌توانست کاری انجام دهد. در فوتبال نمی‌توان چیزی را قطعی پیش‌بینی کرد. به هر حال ما انتقادپذیر هستیم و این موضوع را پیگیری می‌کنیم. خودمان را هم باید آنالیز کنیم تا نقاط ضعف را بهتر بشناسیم؛ حتی اگر نیاز باشد هتل‌مان را هم تغییر خواهیم داد.

فاضلی ادامه داد: در تاریخ نساجی ندیده بودیم که بازیکن جوانی همچون مهجوری در ترکیب قرار بگیرد. سال‌ها از رده امید به بزرگسالان آمد و فقط پشت دروازه بود، اما امروز در ترکیب قرار گرفت و تاثیرگذار هم بود. آنها سرمایه‌های باشگاه هستند و باید آنها را حفظ کنیم. می‌دانم هر انتقادی مطرح می‌شود از سر دلسوزی است. باید درصد ریسک‌مان را در ادامه راه پایین بیاوریم. 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز