خبرگزاری کار ایران

| 03:42   
کد خبر : ۱۳۷۸۹۲۸

اعتراف ستاره رئالی: من را با دعوا بیرون کردند

ایسکو به سکوتش درباره جدایی ناگهانی از سویا پایان داد و حقایق عجیبی را فاش کرد.

اعتراف ستاره رئالی: من را با دعوا بیرون کردند

به گزارش ایلنا، ایسکو آلارکون، ستاره سابق رئال مادرید، نزدیک به 9 ماه پس از جدایی‌اش از سویا، درباره نحوه پایان همکاری با این باشگاه صحبت کرد. او مدعی است که مونچی، مدیر ورزشی باشگاه، به او حمله کرده است.

ایسکو تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد با جدایی از رئال مادرید به سویا پیوست، اما در ماه دسامبر قرارداد خود را با آن‌ها فسخ کرد‌. در آن زمان گزارش شده بود که او از تیم کنار گذاشته شده اما جزئیات تا حدودی مبهم بود.

ایسکو در گفتگو با مارکا توضیح داد که پس از اخراج خولن لوپتگی، سرمربی سابق و حامی اصلی او در تیم، همه چیز شروع شد.

ایسکو گفت:"آن‌ها خولن را اخراج کردند، [خورخه] سامپائولی آمد و خوب هم بود. اما وقتی لوپتگی رفت و پنجره زمستانی نزدیک می‌شد، چیزهای عجیب و غریب زیادی در باشگاه می‌دیدم. برای شروع، آن‌ها با ایجنتم تماس گرفتند تا راه حلی برای من بیابند، بدون اینکه قبلاً با من صحبت کنند، بنابراین به محض اینکه متوجه شدم مستقیماً با مونچی صحبت کردم. به او گفتم: "گوش کن، این خبر به دستم رسیده، نمی‌دانم چه خبر است، نمی‌دانم که آیا تو من را می‌خواهی یا نه... با من صادق باش و ما آن را درست می‌کنیم. بدون مشکل. حاضرم که همکاری کنم."

ایسکو درمورد گفتگو با مونچی ادامه داد:"نمی‌دانم سویا در چه نوع بحران اقتصادی قرار داشت اما پس از آن گفتگو همه چیز خراب شد. فقط می‌خواستم افکار باشگاه را بدانم. پس از آن مکالمه، مونچی شروع به پخش شایعاتی کرد که من می خواهم بروم، چیزی که درست نبود و او هر روز با من و وکیلم تماس می گرفت و ما را برای فسخ کردن آزار می داد. بنابراین دوباره رفتم تا با او صحبت کنم و به او گفتم:"ببین مونچی، تو با من یا با افرادی که چیزهایی را به آن‌ها می‌گویی، صادق نیستی. می‌خواهم بمانم و تو مدام می‌گویی که می‌خواهم بروم." و بعد از آن کمی درگیری پیش آمد."

 بازیکن سابق رئال توضیح داد که با مدیر سویا درگیر شده است:"آنچه می‌خواهم به شما بگویم تکان دهنده است. به او گفتم بزرگترین دروغگویی است که در دنیای فوتبال دیده ام و او به من حمله کرد. به سمتم آمد، گردنم را گرفت، درگیر شدیم و مجبور شدند ما را از هم جدا کنند. همانطور که متوجه شدید بعد از آن تحت هیچ شرایطی نخواستم در سویا بمانم. متأسفم، چون رابطه بسیار خوبی با هم تیمی هایم داشتم و هواداران با من رفتار فوق العاده ای داشتند. نمی توانستم در باشگاهی که مدیر ورزشی به من حمله می کند، راحت باشم، باشگاهی که هیچ کس برای پرخاشگری و همه دروغ هایی که درز می‌کرد، نه صحبت کرد و نه عذرخواهی. بنابراین قراردادم را فسخ کردم و رفتم."

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز