خبرگزاری کار ایران

| 13:12   
کد خبر : ۱۳۷۶۴۵۹

حضور قلی‌زاده در لیگ لهستان

وینگر تیم ملی فوتبال ایران فصل آینده را در لیگ برتر لهستان سپری می‌کند.

حضور قلی‌زاده در لیگ لهستان

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، باشگاه اسپورتینگ شارلوای بلژیک با صدور بیانیه‌ای، از علی قلی‌زاده بابت پنج سال حضور در تیم فوتبال این باشگاه تشکر کرد و از نهایی شدن انتقال وی به لخ پوزنان لهستان خبر داد.

باشگاه بلژیکی تیتر «علی قلی‌زاده به لخ پوزنان می‌پیوندد؛ شارلوا و لخ پوزنان برای انتقال نهایی علی قلی‌زاده به توافق رسیده‌اند.» را برای این خبر برگزید.

در این بیانیه آمده است:

«علی که در تابستان 2018 از باشگاه سایپا (ایران) به شارلوا آمد، کم‌کم مراتب پیشرفت را طی کرد تا به مهره‌ای اصلی در خط حمله تیم تبدیل شود. در پنج سال حضور در شارلوا، علی در 143 مسابقه به میدان رفت و آمار 23 گل و 26 پاس‌گل را به ثبت رساند. به‌خاطر بازی، شخصیت و کار خوب، او اثری محونشدنی در رختکن تیم داشت.

او به‌خاطر عملکردی که در اسپورتینگ داشت، 30 بازی برای تیم ملی ایران کرد که چهار گل زد و یک پاس‌گل داد. او یکی از بازیکنان حاضر در جام جهانی 2022 در ترکیب ایران بود.

کادر فنی، مدیریت، بازیکنان و کل خانواده بزرگ اسپورتینگ، به‌خاطر چیزی که قلی‌زاده در طول دوران حضورش به باشگاه آورد، به‌گرمی از علی تشکر می‌کند و بهترین‌ها را برای ادامه دوران فوتبال او آرزو می‌کنیم».

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز