خبرگزاری کار ایران

| 16:39   
کد خبر : ۱۳۷۳۲۴۲

محمدی: می خواهم هواداران استقلال را خوشحال کنم/ نگران چیزی نیستم

خرید جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد عملکردش در جمع آبی‌پوشان طوری باشد که باعث خوشحالی هواداران، جواد نکونام و باشگاه شود.

محمدی: می خواهم هواداران استقلال را خوشحال کنم/ نگران چیزی نیستم

به گزارش ایلنا، مهرداد محمدی پس از خروج از باشگاه استقلال درباره پیوستن به تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: قراردادم با استقلال دو ساله است. آقای حجت کریمی و علی امیری خیلی تلاش کردند و یک هفته در حال مذاکره بودیم. خیلی خوشحالم در خدمت باشگاه استقلال خواهم بود و امیدوارم عملکردم طوری باشد که هواداران، جواد نکونام و باشگاه را خوشحال کنم.

وی که پیش از این از تمایل خود به تیم پرسپولیس صحبت کرده بود در واکنش به طرح این موضوع که چنین مسئله‌ای برای او در استقلال مشکل‌ساز نخواهد شد، گفت: من نگران هیچ چیزی نیستم و به خودم اطمینان دارم که عالی کار کرده و دل هواداران را شاد می‌کنم. نکونام خیلی به من لطف داشت که تماس گرفت. او به من اعتقاد داشت و وقتی شرایط را خوب دیدم به استقلال آمدم.

وینگر تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه قرار است جای مهدی قایدی یا محمد محبی را بگیرد، تصریح کرد: در هر تیمی بودم همه تلاشم را کرده‌ام. به استقلال آمده‌ام و نمی‌دانم قرار است جای مهدی قایدی و محمد محبی را بگیرم یا نه. هر دوی آنها بازیکنان خوبی هستند، ولی تمرکزم روی کار خودم است.

محمدی در مورد انگیزه‌هایش برای دعوت به تیم ملی یادآور شد: مطمئناً استقلال باشگاه بزرگی است و اینجا آمده‌ام که دیده و به تیم ملی دعوت شوم. اگر دعوت شدم که خدا را شکر، ولی اگر نشدم دعا می‌کنم تیم ملی موفق باشد.

وی درباره زمان حضورش در تمرینات استقلال گفت: از امروز یا فردا به تمرینات می‌روم.

وینگر تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا هواداران استقلال خیال‌شان از آمادگی او راحت باشد، خاطر نشان کرد: خیال‌شان راحت باشد و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز