خبرگزاری کار ایران

| 21:27   
کد خبر : ۱۳۷۳۱۰۲

شعبان‌خمسه: ژاپن رقیب سختی است/ تمرینات خوبی در چین داشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: ژاپن قطعا رقیب سختی است اما تمام تلاش تیم برای ارائه بهترین عملکرد است.

شعبان‌خمسه: ژاپن رقیب سختی است/ تمرینات خوبی در چین داشتیم

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاطمه شعبان خمسه با بیان این‌که شاگردانش تمرینات خوبی در چین داشته‌اند، گفت: در مدتی که در چین حضور داریم سه جلسه تمرین توپی و یک جلسه تمرین وزنه داشتیم که خیلی خوب پیش رفته است.

وی افزود: در روز نخست مرحله مقدماتی مسابقات بازی نداریم و قرار است بازی ژاپن و استرالیا را در سالن برگزاری مسابقات تماشا کنیم و از حریفان مرحله گروهی شناخت به دست آوریم چون نخستین دوره مسابقات زیر 16 سال برگزار می شود و تیم‌ها در مجموع شناختی از یکدیگر ندارند و فرصت خوبی است که بازی ژاپن و استرالیا را ببینیم و آنالیزی روی آنها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران با اشاره به رقابت سخت با ژاپن در نخستین بازی اظهار داشت: ژاپن از بهترین های آسیا در رده های سنی مختلف مردان و زنان است قطعا رقیب سختی برای تیم ایران است و بازی سختی خواهیم داشت.

وی در پایان یادآور شد: شرایط تیم ژاپن هم شبیه ایران است، اولین مسابقه خود را در این رده سنی انجام می‌دهند اما تمام تلاش مان این است تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. امروز ژاپن را آنالیز می‌کنیم تا به بازیکنان نکات لازم را بگوئیم تا انشاالله بهترین عملکرد را برابر این تیم داشته باشیم.

رقابت‌های والیبال قهرمانی دختر زیر 16 سال آسیا از امروز به میزبانی چین آغاز شد و تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران ساعت 6 صبح فردا (یکشنبه یازده تیر) در نخستین آزمون رسمی خود و در مرحله مقدماتی این مسابقات به مصاف ژاپن می‌رود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز