خبرگزاری کار ایران

| 17:52   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۳۳

دستور العمل کمیته انضباطی ؛ بازیکن بدون سقف قرارداد غیرمجاز محسوب می‌شود

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران دستور العمل کمیته انضباطی ناظر بر قراردادهای ورزشکاران را برای ارایه به باشگاه ها ابلاغ کرد.

 دستور العمل کمیته انضباطی ؛ بازیکن بدون سقف قرارداد غیرمجاز محسوب می‌شود

به گزارش ایلنا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران نامه کمیته انضباطی فدراسیون را جهت ابلاغ به باشگاه‌ها اعلام کرد.

در متن نامه کمیته انضباطی آمده است. سه دستور العمل ابلاغی به باشگاه‌ها « دستور العمل ناظر بر قراردادهای ورزشکاران با  باشگاه‌ها»، «سقف بودجه جهت باشگاه‌های لیگ برتر بزرگسالان» و « سقف بودجه لیگ دسته اول» به اطلاع می‌رساند؛ با توجه به لازم الرعایه بودن مفاد این دستورالعمل به عنوان مصوبات فدراسیون فوتبال برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی هرگونه عدم پایبندی و استنکاف از اجرای مفاد این دستورالعمل ها و اقدام برخلاف آنها به شرح ذیل تخلف محسوب و قابل رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کمیته انضباطی به شرح زیر خواهد بود:

۱- غیرمجاز محسوب شدن بازیکنی که برخلاف دستورالعمل‌های اجرایی فوق جذب گردد. براساس جزء الف بند ۱ماده ۶۱ مقررات انضباطی که اشعار می‌دارد؛ « بازیکنی که مطابق مقررات نقل و انتقالات و دستورالعمل اجرایی آن ثبت نام نشده باشد.»

۲- نقص اصول کلی رفتار از  سوی سایر اشخاص اعم از باشگاه ها و مربیان در صورت انعقاد قرارداد برخلاف مفاد دستورالعمل های ابلاغی منطبق با مواد ۵۱ و ۱۱۷ مقررات انضباطی.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز