خبرگزاری کار ایران

| 18:03   
کد خبر : ۱۳۶۶۲۹۵

عطایی: در دریافت بد عمل کردیم/ اسلوونی مستحق پیروزی بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که مقابل اسلوونی منسجم بازی نکردیم و در دریافت بد عمل کردیم، گفت: نتوانستیم آنطور که دلمان می‌خواست شرایط را مدیریت کنیم. بازی ضعیف‌تری داشتیم و طبیعی بود که شکست بخوریم.

عطایی: در دریافت بد عمل کردیم/ اسلوونی مستحق پیروزی بود

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال: بهروز عطایی بعد از شکست تیم ملی والیبال ایران برابر اسلوونی اظهار کرد: پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم و فکر می‌کنم که اسلوونی خیلی عالی بازی کرد و جزو تیم‌های خوب مسابقات است. ایران امروز بد بازی را شروع کرد اما به مسابقه برگشتیم. به‌‌رغم این‌که می‌توانستیم در مقطعی بازی را به نفع خودمان کنترل کنیم، دچار اشتباه شدیم.

وی در ادامه تاکید کرد: در دو دست اول در بخش دریافت بد عمل کردیم و نتوانستیم حدود هشت توپ برگشتی را تبدیل به امتیاز کنیم. به هر حال هر چقدر خطا افزایش پیدا کند، طبیعتاً شانس برد نیز کم می‌شود. امروز پر خطا بودیم و نتوانستیم در مقاطعی که از حریف پیش بودیم، بازی را به نفع خودمان جلو ببریم. تیم اسلوونی خیلی خوب بازی کرد و مستحق این پیروزی بود. آن‌ها کم اشتباه‌تر بودند و بازی قابل قبولی را ارائه دادند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره عملکرد بازیکنان جوان در هفته اول لیگ ملت‌ها تصریح کرد: فکر می‌کنم در مجموع بازیکنان جوان ایران عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند. پوریا حسین‌خانزاده در هفته اول رفته رفته بهتر شد اما امروز مخصوصا در دریافت عملکرد خیلی خوبی نداشت و طبیعی است که این تجربه کم در شرایط سخت کار دست او داد.

عطایی در پایان افزود: علی حاجی‌پور نیز هر زمان که در زمین قرار گرفت، عملکرد درخشانی داشت و محمد ولی‌زاده هم بسیار خوب بود. با این وجود فکر می‌کنم که امروز منسجم بازی نکردیم و نتوانستیم آنطور که دلمان می‌خواست شرایط را مدیریت کنیم. بازی ضعیف‌تری داشتیم و طبیعی بود که شکست بخوریم.

هفته دوم لیگ ملت‌ها در گروه مردان به میزبانی روتردام هلند و اورلئان در فرانسه از 30 خرداد تا 4 تیر پیگیری خواهد شد که مردان والیبال ایران در روتردام با تیم‌های آلمان، ایتالیا، آمریکا و هلند روبرو خواهند شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز