خبرگزاری کار ایران

| 17:28   
کد خبر : ۱۳۴۹۱۷۹

جدیدترین وعده مدیر استقلال درباره حل مشکلات تیم

حجت کریمی در خصوص مشکلات مالی استقلال صحبت کرد.

جدیدترین وعده مدیر استقلال درباره حل مشکلات تیم

به گزارش ایلنا، حجت کریمی بعد از جلسه با نمایندگان مجلس درباره موضوعات پیش آمده در این نشست بیان کرد: از نمایندگان مجلس بابت برگزاری این جلسه تشکر می‌کنم. بیشتر هم به خاطر قضیه استقلال و نگرانی هواداران بود. یکسری کارهایی که باید انجام می‌شد،‌انجام نشده و زمان خورده و این اتفاق افتاده و تا الان طول کشید. بیشتر آن بدهی ها از چندین سال قبل است. الان هم بررسی می‌کنیم. بارگذاری ها را انجام می‌دهیم و هر اتفاقی بیفتد، اعلام می‌کنیم.

او ادامه داد: دیروز آقای وزیر زحمت کشیدند و تماس گرفتند. یکساعت خدمت اقای سجادی بودیم و پیگیر بودند. با بانک شهر آقای احمدی تماس گرفتند و ما خدمت ایشان رفتیم. قولی دادند که فردا جلسه شان را برگزار کنند و فکر می‌کنم انجام شود و بدهی های خارجی ای که از قدیم مانده و اگر بماند مشکلات پیش می‌آید  حل شود.

سرپرست استقلال در پاسخ به این پرسش که آجورلو بیشتر در مشکلات کنونی استقلال مقصر است یا فتح‌الله‌زاده، گفت:‌چیزی ندارم راجع به این قضایا بگویم. این موارد را ورود نمی‌کنم.

سرپرست استقلال درباره اینکه آیا از مواضع سازمان خصوصی سازی درباره اتفاقات اخیر حمایت می‌کند یا نه، بیان کرد: من حمایت می‌کنم. خوب است، اما بحث من این است که کاش این اتفاق در تلویزیون نمی‌افتاد و در باشگاه پیگیری می‌کردند. بعدا رسانه‌ای می‌شد. ای کاش یکماه پیش، 40 روز پیش که این موضوع پیش آمد مشکل را در باشگاه استقلال حل می‌کردند و بعد به مشکلات ادامه می‌رسیدیم. ما مشکل اول که پرونده آسیا بود را حل می‌کردیم و بعد می‌گفتیم اقای مدیر شما تخلف کردید و رسیدگی کنیم.

کریمی درباره توافق با همراه اول افزود: 160 میلیارد تومان از همراه اول طلب داریم. باید صحبت کنیم تا آنها تعهدات را عمل کنند و از آن پول وام را تسویه کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز