خبرگزاری کار ایران

| 01:57   
کد خبر : ۱۳۴۷۴۶۱

واکنش آنچلوتی به ترک رئال و حضور در چلسی

کارلو آنچلوتی سرمربی کهنه‌کار ایتالیایی اعلام کرد که قصد دارد از شایعات نشستنش روی نیمکت برزیل و چلسی فاصله بگیرد و به قراردادش با رئال مادرید احترام بگذارد.

واکنش آنچلوتی به ترک رئال و حضور در چلسی

به گزارش ایلنا، سرمربی سابق بایرن مونیخ و میلان، هنوز 12 ماه دیگر با لوس بلانکوس قرارداد دارد اما با توجه به افت نتایج رئال مادرید نسبت به فصل گذشته، احتمال برکناری‌اش از سمت سرمربیگری رئال‌مادرید زیاد است، چون قبلاً نیز این اتفاق یک بار رخ داده است. در چند وقت اخیر رسانه ESPN Brasil، ادعا کرد که کارلو آنچلوتی سرمربی جدید تیم برزیل است و قرار است که در پایان فصل جاری کارلتو هدایت تیم ملی برزیل را بر عهده بگیرد و به این ترتیب دوران حضور او در رئال مادرید به پایان می‌رسد.

البته فقط رسانه‌ها، پیاز داغ آش را زیاد نکرده‌اند، بلکه فدراسیون فوتبال برزیل تأیید کرد که آنها به دنبال کارلتو هستند. تنها برزیل به دنبال کارلتو نیست، بلکه رسانه‌های بریتانیایی ادعا می‌کنند که او یکی از گزینه‌های جانشینی گراهام پاتر در چلسی است.

حالا خود آنچلوتی به خبرنگاران گفت: «من تا 30 ژوئن سال 2024 با رئال مادرید قرارداد دارم و می‌خواهم به آن احترام بگذارم. یک ضرب‌المثل خوب است که می‌گوید: باد، پچ‌پچ را از بین می‌برد.»

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز