خبرگزاری کار ایران

| 09:16   
کد خبر : ۱۳۴۴۵۷۹

غلامی: اگر جریمه شده باشم شیرین‌ترین جریمه‌ای است که شده‌ام / یک شبه زحمات یک سال استقلال را به فنا دادند

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید یک شبه تمام زحمات یک سال تیم را که منجر به قهرمانی استقلال شد به فنا دادند.

غلامی: اگر جریمه شده باشم شیرین‌ترین جریمه‌ای است که شده‌ام / یک شبه زحمات یک سال استقلال را به فنا دادند

به گزارش ایلنا، عارف غلامی پس از برتری دو بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در ورزشگاه آزادی از سری رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با اشاره به اینکه برای من فرقی نمی‌کند برند کدام اسپانسر روی پیراهن تیم باشد، اظهار کرد: اسپانسر باید نسبت به تعهدات خود به تیم و هواداران پایبند باشد.

وی ادامه داد: شبانه پس از قهرمانی تیم در دیدار سوپرجام مدیرعامل استقلال عوض شد اما آیا تاکنون قدمی رو به جلو برداشته‌ایم؟ یک شبه تمام زحمات یک سال تیم را که منجر به قهرمانی استقلال شد و جام طلایی گرفتیم به فنا دادند.

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه اگر چنین موضوعی را هر جای دنیا بازگو کنید به شما می خندند، گفت: کجای دنیا به خاطر یک بدهی دو تا سه میلیون یورویی یک تیم از مسابقاتی که ویترین آسیا است حذف می‌شود؟ از درآمدزایی زده شد، از ترانسفر بازیکن زده شد، از برندتان زده شد و همه تصمیمات گرفته شده به ضرر بازیکنان و هوداران بود.

غلامی با اشاره به اینکه آقایان چند ماه می‌آیند و می‌روند، خاطرنشان کرد: در نهایت دعوا و شکایت می‌ماند و چه کسی این وسط متضرر می‌شود؟ بازیکن، هوادار و برند باشگاه در نهایت ضرر می‌کند و ما تا کی باید شاهد چنین مسائلی باشیم. 

وی در مورد اینکه ممکن است با جریمه مواجه شود، بیان کرد: اعتصاب بازیکنان در تمرین حرف تمامی بازیکنان تیم بود. من هم این جریمه را شنیدم چون ابلاغ رسمی نشد اما اگر جریمه شده باشم شیرین‌ترین جریمه‌ای است که شده‌ام که به خاطر بازیکنان، تلاش تیم و همه زحماتی است که برای تیم کشیده شده است و اگر به حق بوده باشد من مشکلی ندارم و این موضوع را می‌پذیرم.

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه وقتی باشگاه می‌تواند در یک شب من را ۲۰ درصد و ۱۵ درصد جریمه کند یعنی آن قرارداد اعتبار خاصی ندارد، اظهار کرد: قرار داد من باید نزد هواداران اعتبار داشته که امیدوارم این‌گونه باشد.

غلامی در مورد اینکه برخی بازیکنان تیم از مدیریت قبلی حمایت می‌کنند و برخی این‌گونه نیستند، عنوان کرد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد تقصیرات و مبرا بودن افراد صحبت کنند. این همه مسئول داریم. پس مسئولان باید چه اقدامی انجام دهند؟ کار بازیکن فوتبال بازی کردن در زمین چمن است و باید به تعهدات خود پایبند و بقیه نیز باید به وظایف خود عمل کنند.

وی افزود: بازیکنان تیم کار سختی را پیش می‌برند و اگر یک ورزشکار تمرکز نداشته باشد نمی‌تواند به خوبی عمل کند. بنده خسته شده‌ام انقدر با موضوعات مختلف جنگیدم. بازیکنان تیم در ۱۰ جبهه می‌جنگند و مطالباتشان را نمی‌گیرند و جریمه می‌شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز