خبرگزاری کار ایران

| 08:49   
کد خبر : ۱۳۴۴۱۵۰

حسینی: فلاح چهار هفته دیگر برمی‌گردد / نباید تیم ملی را سریعا نقد کنیم

سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

حسینی: فلاح چهار هفته دیگر برمی‌گردد / نباید تیم ملی را سریعا نقد کنیم

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از مسابقه برابر فولاد خوزستان گفت: سعی کردیم برنامه‌ریزی کوتاه مدت داشتیم. ما 8 روز فرصت داشتیم و تمرینات خوبی و بازی دوستانه خوبی انجام دادیم. امیدوارم فردا شرایط بدنی بچه‌ها به گونه‌ای باشد که یک بازی قوی انجام بدهند. تیم رقیب هم یکی از بهترین تیم‌های ایران است و با تغییراتی هم که داشته، یک انگیزه تازه‌ای پیدا کرده‌اند. فکر می‌کنم فردا یکی از دشوارترین بازی‌های فصل‌مان باشد. امیدوارم بچه‌ها بتوانند یک بازی قوی و آبرومندانه انجام بدهند و بتوانیم دست پر از زمین بیرون بیاییم.

وی درباره تصادف سامان فلاح کاپیتان پیکان گفت: برای او یک اتفاق خیلی بد افتاد. البته از یک طرف شانس آورد که اتفاق بدتری برایش رخ نداد، چون تصادف بدی رقم خورد و خدا را شکر جراحاتش به گونه‌ای نیست که بیشتر از این آسیب ببیند. فکر می‌کنم فلاح طی 3، 4 هفته  آینده بازگردد.

سرمربی پیکان ادامه داد: بازی سختی داریم. فولاد از پتانسیل بالایی برخوردار است و سرمایه‌گذاری زیادی طی دو سه سال گذشته کرده و زیرساخت‌های خوبی هم دارد. بازیکنان این تیم از یک تجربه و اعتماد به نفس خوبی به واسطه حضور در لیگ قهرمانان آسیا برخوردار هستند. این تیم مربی خوبی هم حضور دارد که از انگیزه زیادی برخوردار است.

حسینی درباره اینکه تیمش کمترین گل زده در لیگ را دارد، گفت: بچه‌ها زحمتشان را می‌کشند، فکر می‌کنم یک مقدار بدشانسی هم آورده‌اند. امیدوارم یک جایی گره این داستان باز شود.

وی درباره بازی دفاعی شاگردانش عنوان کرد: دفاع کردن در فوتبال یک اصل است. البته مخالف یک دفاع منفعل هستم. در فوتبال امروز اگر می‌خواهید موفق شوید، اول نباید گلی دریافت کنید. مطمئن باشید فردا هم یک بازی قوی انجام می‌دهیم و سعی می‌کنیم آن برنامه‌هایی که بر روی آنها تمرین کرده‌ایم، بچه‌ها عملیاتی کنند.

حسینی درباره انتقاداتی که به عملکرد تیم ملی پس از دو بازی دوستانه اخیر وارد شده، عنوان کرد: من به عنوان مربی حرفه‌ای حق ندارم درباره تیم دیگری صحبت کنم، چون آن تیم مربی دارد و خودش باید صحبت کند. ما خودمان مربی هستیم و شرایط کار را درک می‌کنیم، پس بهتر است درباره تیم ملی صحبت نکنیم. با این وجود چیزی که هست، باید بدانیم با توجه به تغییراتی که رخ داده، باید وقت بدهیم. اینکه بلافاصله بعد از دو بازی بخواهیم عملکرد تیم ملی را نقد کنیم و سریع نتیجه‌گیری کنیم که کدام کار اشتباه و کدام کار درست بوده است، این کار درستی نیست. با توجه به مربی باتجربه‌ای هم که تیم ملی دارد، باید اجازه بدهیم که او برنامه‌هایش را تا جام ملت‌ها جلو ببرد. در واقع نباید با این نقدها تیم را وارد حاشیه کنیم. باید اجازه بدهیم که کارش را انجام بدهد و ببینیم که اتفاقات بهتر برای تیم ملی بیفتد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز