کد خبر: 1339797 A

آبشک: هواداران چند هفته به منصوریان فرصت بدهند

بازیکن تیم فولاد خوزستان از طرفداران این تیم درخواست کرد تا به سرمربی تازه وارد زمان بدهند.

آبشک: هواداران چند هفته به منصوریان فرصت بدهند

به گزارش ایلنا، محمد آبشک بازیکن فولاد پس از شکست برابر استقلال در خصوص این دیدار گفت: فکر می کنم استقلال از فرصت هایی که به دست آورد توانست استفاده کرده و توپ هایش را به گل تبدیل کند. ولی ما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. ما در این بازی کمی بدشانس بودیم و تمرکز نداشتیم.

او درباره اینکه روند فولاد را با حضور علیرضا منصوریان چگونه ارزیابی میکند، گفت: ایشان جدیدا به تیم اضافه شده و به زمان نیاز دارد ولی نتیجه ای که در این بازی گرفتیم خوب نبود. اما قطعا ایشان به فرصت نیاز دارد.

آبشک درخصوص اینکه مشکل فولاد چیست، گفت: نسبت به هزینه هایی که شده، هواداران حق دارند. آنطور که باید و شاید نتوانسته ایم نتایج لازم را کسب کنیم. در مقاطعی از فصل، بدشانسی دخیل بوده است. هواداران مطالباتی دارند که تعدادی از آنها خواستار حضور مربی بزرگ خارجی بودند. حالا باشگاه تصمیم گرفته است تا علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کند. امیدوارم هواداران چند هفته ای صبوری به خرج داده و تیم را حمایت کنند تا بتوانیم تا انتهای فصل نتایج لازم را کسب کنیم.

بازیکن تیم فولاد در پایان و درخصوص قضاوت زاهدی فر اظهار داشت: در مورد داوری در ایران صحبت نکنیم خیلی بهتر است. چون هر تصمیمی هم که بگیرند، کارشناسی می آیند که به سود تیم های بزرگ نظر می دهند. کارشناسان همان افرادی هستند که قبلا داوری می کردند. تازه آن زمان، بدتر از الآن بوده است. زمانیکه جلو باشید، یک سوت هم به سود شما نمی زنند. فوتبال ما همینجوری کند است، داوران هم هر توپی را خطا می گیرند. در لیگ ایران به طور مفید فقط 10 دقیقه بازی انجام می شود.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان محمد آبشک
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر