کد خبر: 1337890 A

امیری: پرونده پادووانی مختومه شد/ پنالتی استقلال درست بود

معاون باشگاه استقلال از مختومه شدن پرونده مدافع برزیلی وسابق این تیم خبر داد.

امیری: پرونده پادووانی مختومه شد/ پنالتی استقلال درست بود

به گزارش ایلنا، علی امیری قائم مقام باشگاه استقلال پس از برتری این تیم مقابل گل‌گهر اظهار داشت: علیرغم تلاش زیادی که بازیکنان کردند یک گل غافلگیرکننده خوردیم، ولی خدا را شکر با درایت سرمربی و تعویض‌ها تیم به بازی برگشت. سه امتیاز این بازی برای ما نیاز بود و با توجه به اینکه رقبا بازی‌های خودشان را برده بودند ما را کورس قهرمانی نگه داشت.

وی درباره اعتراض گل‌گهری‌ها به پنالتی اعلام شده به سود استقلال گفت: پنالتی کاملاً درست بود. در جایی که من نشسته بودم تلویزیون بود و پنالتی کاملاً درست بود. بنیادی‌فر داور بین‌الملل و با اقتداری است. شاید خیلی ها در آن دقایق از اعلام پنالتی سر باز می‌زدند ولی او با درایت و پشتوانه بین‌المللی که داشت پنالتی را اعلام کرد. خواسته ما هم این بود که بهترین داورها را بگذارند تا حق این تیم ضایع نشود.

قائم مقام باشگاه استقلال در خصوص اهدای پیراهن به کادرفنی گل‌گهر پیش از بازی توضیح داد: استقلال در راستای سیاست فرهنگی که دارد از سرمربی و مربیان حریف که در باشگاه استقلال بوده‌اند تقدیر می‌کند. این دستور مدیرعامل باشگاه است. امروز از سه اعضای کادرفنی گل‌گهر تقدیر کردیم و پیراهنی با شماره این دوستان به آن‌ها تقدیم کردیم.

امیری در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاق جدیدی برای تأمین منابع مالی افتاده است؟ عنوان کرد: خبری که امروز فتح‌الله‌زاده به من داده این است که فیفا امروز طی نامه‌ای که به باشگاه استقلال زد رسماً اعلام کرد که پرونده پادوانی مختومه شد. همانطور که گفته بودم اگر او شماره حساب نمی‌داد پرونده بسته می‌شد. برای تهیه منابع مالی هم مدیرعامل دو، سه روز است شب و روزش را گذاشته است. حتی شخصاً برای تهیه اسپانسر به شهرستان سفر کرده بود. امیدوارم در موعد مقرر بدهی استراماچونی پرداخت شود. همه می دانیم که بزرگترین مشکل استقلال بدهی به استراماچونی است و امیدوارم با درایت مدیرعامل این مشکل حل شود.

 

انتهای پیام/
استقلال علی امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر