کد خبر: 1337432 A

رفیعی: فوتبال بدون مردم لذتی ندارد/ با برد امروز شخصیت خودمان را نشان دادیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فکر می‌کنم این شخصیت بالا و بزرگ و روحیه جنگندگی و قهرمانی ما را نشان داد که باعث شد در آن دقیقه از مسابقه گل بزنیم.

رفیعی: فوتبال بدون مردم لذتی ندارد/ با برد امروز شخصیت خودمان را نشان دادیم

به گزارش ایلنا، سروش رفیعی پس از برد 3 بر 2 پرسپولیس مقابل تراکتور در تبریز اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و فکر کنم برد بسیار مهمی را کسب کردیم، البته تراکتور هم یک تیم باکیفیت نشان داد. این تیم بازیکنان خوب و همچنین مربی خوب، باکلاس و کاربلدی دارد. هرچند که صحبت‌های او قبل از بازی ذهن ما را به این سمت برده بود که چرا آنگونه صحبت کرده است، ولی هدف ما یک بازی خوب بود. کاش هواداران هم بودند که بازی جذاب‌تر می‌شد و در مجموع این کامبک‌ها جذابیت مسابقه را بیشتر کرد.

وی در ادامه افزود: باید بازی به بازی تمرکز داشته باشیم و کارمان را خوب انجام بدهیم تا بردها را یکی یکی کسب کنیم. فعلاً شرایط در این چند بازی برای‌مان خوب بوده است و امیدوارم بتوانیم ادامه بدهیم.

رفیعی درباره گل سوم پرسپولیس که در آخرین لحظات مسابقه رقم خورد، گفت: این یک مسئله مثبت است. وقتی 2 بر صفر جلو هستید، اما دو گل دریافت می‌کنید و نتیجه برابر می‌شود و تیم حریف از لحاظ روحی و روانی می‌تواند بالاتر باشد، فکر می‌کنم این شخصیت بالا و بزرگ و روحیه جنگندگی و قهرمانی ما را نشان داد که باعث شد در آن دقیقه از مسابقه گل بزنیم. این یک امتیاز مثبت و خوب برای ماست.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور تماشاگران در بازی بعدی با سپاهان تصریح کرد: در بازی قبلی با سپاهان، استادیوم تقریباً پر بود و تماشاگران چیزی در حدود 60، 70 درصد از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار داشتند و از بازی هم لذت بردند. چه اشکالی دارد که هواداران ما هم بیایند و استادیوم بیشتر پر شود. البته نه فقط بازی‌های ما، بلکه برای سایر بازی‌ها و تیم‌ها نیز این شرایط وجود داشته باشد. این فوتبال برای مردم است و بدون مردم هیچ لذتی ندارد.

انتهای پیام/
سروش رفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر