کد خبر: 1335720 A

درخواست ماجدی برای پخش زنده بازی‌های تیم ملی جوانان

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید خانواده فوتبال در انتظار پخش زنده بازی های تیم ملی جوانان ایران در مسابقات مهم جام ملت های آسیا است.

درخواست ماجدی برای پخش زنده بازی‌های تیم ملی جوانان

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از همکاری صمیمانه رسانه‌های گروهی در پوشش برنامه‌های مربوط به تیم فوتبال جوانان تشکر می‌کنم. خوشبختانه روند مربوط به تمرینات و اردوی ما در ازبکستان بازتاب خوبی در رسانه‌ها داشته است و امیدوارم این انعکاس مناسب با افتخارآفرینی بچه‌های شایسته فوتبال کشورمان هم همراه شود.

وی افزود: نکته مهم در این مقطع، ضرورت تداوم توجه رسانه ملی به این تیم پرامید است. فدراسیون در روزهای گذشته مکاتبات و رایزنی‌های متعدد جهت پخش زنده مسابقات تیم فوتبال جوانان را با مدیران محترم صداوسیما داشته است و بدون شک تحقق این موضوع باعث تزریق انگیزه صد چندان به ملی پوشان جوان خواهد شد. به صورت کلی، خانواده فوتبال در انتظار پخش زنده مسابقات تیم ملی جوانان است.

رئیس کمیته آموزش و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: بر این اساس، با توجه به اینکه مختصات فنی پخش زنده مسابقات هم در اختیار تلویزیون قرار گرفته است امیدوارم رسانه ملی به عنوان یار دوازدهم حمایت خود را از تیم جوانان ایران ادامه دهد.

 

انتهای پیام/
میرشاد ماجدی کمیته جوانان فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر