کد خبر: 1328490 A

الهلال با شکست فلامنگو به فینال جام جهانی باشگاه‌ها صعود کرد

نماینده آسیا با غلبه بر قهرمان کوپا لیبرتادورس، جواز حضور در فینال جام جهانی باشگاه‌ها را کسب کرد.

الهلال با شکست فلامنگو به فینال جام جهانی باشگاه‌ها صعود کرد

به گزارش ایلنا، در اولین بازی از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌های 2022 که در شهر تانژه مراکش برگزار می‌شود، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال الاهلی عربستان به عنوان فاتح لیگ قهرمانان آسیا و فلامنگو قهرمان دوره اخیر کوپا لیبرتادورس (جام باشگاه‌های آمریکای جنوبی) به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3 بر 2 نماینده آسیا به پایان رسید.

در این بازی سالم الدوساری در دقایق 4 و 9+45 (هر دو از روی نقطه پنالتی) و لوسیانو ویه‌تو در دقیقه 70 برای الهلال گلزنی کردند. این در حالی بود که الهلال تنها یک بار و با گل دقیقه 20 پدرو توانست بازی را به تساوی بکشاند و گل دوم این بازیکن در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم فایده‌ای به حالش نداشت؛ البته 10 نفره شدن نماینده آمریکای جنوبی در دقیقه هشتم وقت‌‌های تلف شده نیمه اول با اخراج ژرسون بابت ارتکاب خطایی که منجر به اعلام پنالتی به سود حریف شد، کار الهلال را برای کسب این نتیجه آسان‌تر کرد.

دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها امشب از ساعت 22:30 به وقت تهران رئال مادرید فاتح فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا به مصاف الاهلی مصر، قهرمان باشگاه‌‌های آفریقا می‌رود تا حریف الهلال در بازی فینال را مشخص کنند. دیدار فینال روز شنبه هفته آینده از ساعت 22:30 برگزار می‌شود. دیدار رده‌بندی نیز در همان روز و از ساعت 19 آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/
الاهلی عربستان فلامنگو برزیل
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر