خبرگزاری کار ایران

نامزدی یک ایرانی برای هیئت رئیسه فدراسیون جهانی پیکل‌بال تایید شد

asdasd
کد خبر : ۱۳۲۶۶۹۹

فدراسیون بین‌المللی از سرپرست کمیته پیکل‌بال ایران تقدیر و از کاندیداتوری دبیرکل ایرانی حمایت کرد.

به گزارش ایلنا، در نامه فدراسیون بین‌المللی پیکل‌بال به ایران از مهاجر سرپرست کمیته پیکل‌بال ایران تقدیر کرد و از اعلام نامزدی دبیرکل پیکل‌بال ایران موافقت شد.

 در نامه رسمی پاتریک فیوره رئیس IFP "فدراسیون بین‌المللی پیکل‌بال" به ایران آمده است:

مهاجر (سرپرست کمیته پیکل‌بال ایران) عزیز:

برای علاقه و حمایت روزافزون شما از فدراسیون جهانی پیکل‌بال با شعار "هیچ کشوری را پشت سر نگذارید" و فراهم آوردن شرایط ورود پیکل‌بال به المپیک ۲۰۲۸ بسیار سپاسگذاریم.

بسیار هیجان زده هستم که از طریق راهبری شما شور و شوق را در ایران می‌بینم، لطفا در هر لحظه از زمان برای حمایت و پشتیبانی با من تماس بگیرید، ما مفتخریم که شما به عنوان بخشی از هیئت حاکمه برتر پیکل‌بال در میان خود داریم.

توجه داشته باشید نامزدی "عباس حاجیلو" دبیرکل انجمن پیکل‌بال ایران برای هیئت مدیره (رئیسه) فدراسیون جهانی پیکل‌بال تایید شد.

رشته ورزشی پیکلبال یکی از رشته‌های مهیج ورزشی که در المپیک ۲۰۲۸ نیز حضور خواهدداشت، چند وقتی است با تلاش‌ها و رایزنی‌های حسن مهاجر فعالیت خود را زیر نظر فدراسیون انجمن‌های ورزشی در ایران آغاز کرده و هم‌اکنون با انتخاب نمایندگان استانی در حال گسترش است و با توجه به حضور این رشته در المپیک آینده، بزودی جایگاه اصلی خود را بدست خواهدآورد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز